Standard Ogame Project

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• addons.mozilla.org/sk/firefox/search?q=OGame&cat=all
      tu som nasiel zoznam aplikacií na firefox pre ogame. Rad by som vedel ci s niektorym s nich ma niekto skusenosti a ako funguju.(okrem foxgame...to mam)

Dalej by som sa xcel opytat ohladom vynovenej verzie foxgame - Neogame. Na ceskych serveroch je povoleny, chcem sa uistit ci aj tu.

P.S: hmm...neviem preco ale mam taky pocit ze sa takymto temam GO a MOD zamerne vyhybaju... :pc: (nic v zlom)
    • Hmmm...... znie to zaujimavo s tymi doplnkami :) chcelo by to spisat ich a hodit na forum.Pisalo by tam ktore su povolene a ktore nie.Popripade k tym povolenym dat aj link kde sa daju stiahnut aby si novacikovia ktory bubu chciet mohli pomoct hned na zaciatku.

Co vy na to ? :)
    • No ved Brujah! :D Preto som toto vlakno zalozil lebo som doplnkov na OGame nasiel hromadu a xcel by som vedet ktore su a ktore nejsu povolene a preco (okrem toho ze neboli schvalene GF)
      Zoznam bz sa hodil aj preto aby novacikovia nezacali s tymito doplnkami experimentovat a aby sa predislo aj zbytocnym BANom za nevedomost...

Chcel bz som poprosit GO alebo MOD abz sa toho ujali. Ja viem ze mozno mate moc prace co sa tyka nielen noveho redisegnu, ale toto vlakno je uz pomerne dlho otvorene a ziadny z vas sa este nevyjadril... ;(
    • To, ze nie je lahko dostupny zoznam povolenych doplnkov (ked sa nan odvolavaju aj pravidla) je chyba.

Predpokladam, ze to bude chyba na strane GF, ktora v zaujme hratelnosti (vyssia hratelnost = viac hracov), alebo moznosti/nemoznosti odhalenia pouzivania niektorych doplnkov mozno niektore skripty 'ticho toleruje' . Potom ani nasi GO nemaju istotu co je povolene/tolerovane a co nie.

V takom pripade mozu bud:
      1. vyjst v ustrety hracom a niektore (neskodne) doplnky oznacit ako povolene/tolerovane, s rizikom, ze ich GF za to moze zotriet
      2. niektore doplnky zakazat (nizsia hratelnost, menej hracov)
      3. mysliet si svoje, nevyjadrovat sa a nechat rozhodnutie/riziko na kazdeho z nas
        [/list=a]
    • Assassin,moderatori a GO jsou jen lide.a ja si myslim ze k tomuhle tematu se vyjadrovat neni tak dulezite.me uz nektere otazky pripadaji az smesne.promin.jednou je to zakazane a tak proc porad dokola opakovat otazku proc to tak je?urcite neogame musi byt vyhodou.jinak by zakazany nebyl.pokud mas nejaky problem a proc je urcity program povoleny,nebo neni,napis Opquo.staci zajit na IRC,nebo mu poslat email.odpovi ti urcite.me odpovida.takze bych takoveto otazky smeroval primo jemu.

The post was edited 1 time, last by vintage ().

• Vintage suhlasim s tebou ale oni su tu nato aby sa vyjadrovali k otazkam a temam. A mne to pripada ako keby sa tomu vyhybali zamerne (kazdy si moze domyslet preco)

A xces mi povedat ze foxgame a galaxytol neni vyhodou? ...Ako som uz spominal Neogame je len vynovenou verziou Foxgame a asi aj preto je na ceskych a ostatnych serveroch povoleny.

Nakoniec ked sa GO a MOD vyjadria do tohoto vlakna, iny hraci im nebudu muset pisat o tom istom ked to vsetci budu mat tu.

Este len doplnim ze viacero ludi nevie ci je IRC nieto este s tym pracovat...[SIZE=7]co je aj moj pripad[/SIZE]
    • Originally posted by Assassin
      Vintage suhlasim s tebou ale oni su tu nato aby sa vyjadrovali k otazkam a temam. A mne to pripada ako keby sa tomu vyhybali zamerne (kazdy si moze domyslet preco)

A xces mi povedat ze foxgame a galaxytol neni vyhodou? ...Ako som uz spominal Neogame je len vynovenou verziou Foxgame a asi aj preto je na ceskych a ostatnych serveroch povoleny.

Nakoniec ked sa GO a MOD vyjadria do tohoto vlakna, iny hraci im nebudu muset pisat o tom istom ked to vsetci budu mat tu.

Este len doplnim ze viacero ludi nevie ci je IRC nieto este s tym pracovat...[SIZE=7]co je aj moj pripad[/SIZE]
      ano nevi co to je.protoze kdyby se nevenovaly hloupym tematum a radeji si zjistovaly dulezite veci potrebne k zdokonaleni hrani,tak by IRC znaly.je to jednoduche.jenze oni se sem chodi jen vyblbnout.a od toho Forum neni. a co se tyka IRC.RADEK to perfektne vysvetlil.staci si to najit.a nerikej ze nevis kde.precti si navody a tam najdes preklad zakladnich tlacitek.nebo i navod kde hledat

The post was edited 2 times, last by vintage ().

• Si fakt taky naivny ze si myslis ze novyhraci co nikdy vzivote nevideli ogame ani forum sa pustia do hladania?! ..je predsa lachsie zalozit nove vlakno. A aby to nemuseli robit som ho zalozil ja pre vsetkych a ne len pre mna.
      Co sa tyka IRC vim co to je aj na co to sluzi len moj pocitac sa s nim nejako nechce kamaratit, robil som vsetko podla navodu a nefungovalo mi to (mozno som urobil v necom xybu ja neviem)

A myslim ze sme dost podstatne odkrocili od podstaty tohto vlakna...tak ak mas neco na mna kludne napis PM.
      PS:dufam ze to neznelo arogantne :D
    • Originally posted by Assassin
      Si fakt taky naivny ze si myslis ze novyhraci co nikdy vzivote nevideli ogame ani forum sa pustia do hladania?! ..je predsa lachsie zalozit nove vlakno. A aby to nemuseli robit som ho zalozil ja pre vsetkych a ne len pre mna.
      Co sa tyka IRC vim co to je aj na co to sluzi len moj pocitac sa s nim nejako nechce kamaratit, robil som vsetko podla navodu a nefungovalo mi to (mozno som urobil v necom xybu ja neviem)

A myslim ze sme dost podstatne odkrocili od podstaty tohto vlakna...tak ak mas neco na mna kludne napis PM.
      PS:dufam ze to neznelo arogantne :D

asi jsem.ale proc zakladas vlakno,kdyz je vse vysvetleno v navodech..uz koncim s timhle tematem.je nesmyslny a myslim ze uz tu bylo vse receno.Neogame je zakazany a doporucuji,pokud to chce nekdo zmenit,tak at napise Opquo.myslim ze toto vlakno novackovi nic nerekne a uz vubec nepomuze.proto sem davam tento odkaz a tam najde novacek to zakladni.pripadne mohu pomoci,kdyz mi dotycny hrac napise PM.
      zde je odkaz:
      http://board.ogame.sk/board.php?boardid=69

board.ogame.sk/board.php?page=…DESC&daysprune=75&x=5&y=8

The post was edited 2 times, last by vintage ().

• akurat to testujem na CZ OGame a nevidim v tom nejake extra vyhody, snad len to ze su tam skratky na nejake specialne veci ako napriklad hromadna sprava, hyperbrana, zoznam clenov a zoznam zabanovanych hracov. potom sa tam este daju pomenit farby vsetkeho mozneho, pomenit velkosti obrazkov, takze neviem naco to je zakazane, pred falangou sa aj tak neda ujst :D