Darujem učet

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hmm .. zaujimave co sa tu jeden nedocita ..

dufam teda ze ten boj - zostrel letky - sa objavi aj s niakym pokecom samostatne na fore, sak TOP by z toho mohol byt ..
      vzhladom na tvoje "prekecnutie" ze si robieval aj po tvojom vyluceny od Slovanou FS formou APP o Stopera,
      som si myslel ze STOPER ti poskytne skor APP ako by ta zostrelil, a to si mal teraz dlhsiu dovolenku, letka padla po rozmrazeni ..
      pri srotovani svojej starej letky si si dal aspom "namahu ju odovzdat" niakemu kamaratovi ..

The post was edited 1 time, last by Neckosportus ().

• no to tak uz byva...jeden Slovanista kritizuje inych za strelenie si lekty, potom to urobi sam, a potom to urobi aj druhy jeho kolega...aspon mne to tak vychadza z toho co tu citam...aspon tu je veseloooo
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • seraphim, morgoth a neviem este kto bol vyluceny zo slovanie, za poskytnutie info inej ali pri recyklovani faust, samozrejme potom si cast trosiek nechal urcite poslat !!! mali sme ho strelit my, tak ako sa patri, cestne a ferovo...tiez sa mi nepaci ako to spravili,...tak isto, ako zwir "zrecykloval" krakena

ziadny top zostrel, morgoth sa nechal pomaly roztrielat, resp. postupne posielal utoky na stopera...

najlepsie by bolo, keby ten ucet niekto dostane a dalej tu hra aktivne, lenze komu sa chce hrat tento uni?? prilakajte kamaratov, znamych atd...

...zas na druhej strane nech si to vsetko zrecykluje stoper, ako by to mal ziskat niekto od vas, OPFC, destiny

pjetro a pozor, ak myslis moj zostrel na ferbasa, tak to zas take ciste nebolo
      uni2
      top 2
      pocet darovanych mesiacov 33
    • sorry kamo baví ta dalej si vymýšľať na mna že som pisal niekomu aby mi to pomohol zrecyklovat ?? lebo je to dost trapne :thumbdown:
      keby to bola pravda teraz by som nemal ziadny problem sa priznat že to hore je pravda :beer:

z hrou som skončil dalej nemalo pre mna vyznam náhanat dve letky na celom uni... a bane stavat ma nikdy nebavilo a ani bavit nebude 8)

A ano letka sa rozbila o Stopera nejakým neštastný zázrakom :troll:

ak bude niekedy novy uni tak sa vidime asi tam ^^
      Hydra ;( 13.8.2016<Seraphim,Morgoth

- ľud z kosti a mäsa -
      masa bez ľudskosti

The post was edited 2 times, last by Morgoth ().

• Tak aby som trosku objasnil Serapha som mohol po vyluceni este par tyzdnou kedze robil fs tak agy som o tom vedel ..... Nespravil som to ...no potom namna poslal utok/ky a ja som nu pisal co sa deje on ze konci a ucet ide do icka .. Mohol som letkou uhnut a nevhat tak noo poslal by na dakoho ineho ... ? Navrhoval som mu ucet darovat no povedal ze jedine bez letky tak sa aj stalo ucet ma niekto iny .. A nie som jediny kto takto dostal surky na tomto uni ... A uz vidim pietro keby tebe niekto poslal takto lode ako by si uhybal ?