Faust Končí

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Faust Končí

Ahojte, FAUST končí, ale nie na dlho. :)

Tento účet z gemini odovzdávam inému hráčovi. Je tam veľmi slušná letka, takže šanca pre všetkých, ktorí na to majú, si pekne privirobiť. Účet sa pre mňa stáva cudzím, čiže utočiť môžu kľudne aj z destiny, OPFC a samozrejme budem aj ja.

Ja sa s vami stretnem na Hydre :)
    • Presne tak, po dlhom zvažovaní som zobral Krakyho účet z Barymu. Tazko sa mi opustal môj učet, od nuly vybudovany, ale nový vesmír, noví ľudia, nové ciele ma presvedčili v tom, že bude lepšie začat s trošku lepším učtom. :)

Co sa týka toho čo sorry kamo písal, tak ja dúfam, ze ho strelím prvý a čím skôr. Učet som daroval človeku, s kt. som na inej hre v takej menšej rivalite a toto je výzva pre oboch. Z mojej strany ho dať dole a z jeho strany utekať pokiaľ sa dá :D A tak ako som písal, že môžu na neho utočiť komplet všetci, či uz z destiny, opfc, a samozrejme aj ja a vy ostatní, tak to platí. Pre mna to bude uplne nový hráč a nový protivník...
      Je tam ked este pamätám cez 6,5 MLD letky a pri 60% trosiek to robí krásne číslo :) ... Takže sorry kamo, určite budem medzi prvými, čo pôjdu po nom, hoc to nebude nijak cielené. Dnešným dnom som mu odovzdal účet, tak som zvedavý ako to dopadne. Len dúfam, že neskončí skôr ako príde na hydru, to by som sa fakt naštval :D :D

Inak krakyho učet bol trošku rozhádzaný, posledný týžden a pol ho dávam dokopy a pripravujem na veľký tresk... Tak isto aj letku som musel dosť dostaviať, čiže nie všetko čo uvidíte, som zdedil :)

Hold, držme palce najlepšiemu...

(vždy ked pijem, tak vela rozprávam, resp. píšem :D :D )

EDIT: Stoper, napíšeš minutu pred tym ako zverejním ja prispevok, takze sa vyjadrim aj k tebe. Dobre si odhadol. Z 5 mld som 3 investoval do ekonomiky, 1 mld do letky a 1 mld si nechávam na nový vesmír. Uvidím, čo to prinesie a podla toho budem investovať :)
      Tak..... A už musím isť spať, za dve hodiny vstávam a kupačka volá :mob:

The post was edited 1 time, last by Faust_L ().

• alternativ tu bude dost. ale nepredpokladam ze by bola z toho ninja proti faustovi. zas neverim ze je taka lama ze to da niekomu kto by mu sundal jeho letku. ale clovek nikdy nevie. skor si myslim ze to bude pekna polovacka, aj sa na nu tesim, len skoda ze moja letka je taka ako faustova, takze si budem musiet pribrat niekoho do spoluboja...ak vobec stihnem, lebo mam pocit, ze tu vsetci uz len cakaju kedy da byvali faust po zluceni zrusenie dovolenky a v tu ranu na neho vyleti tolko letiet, ze chalan zabudne od toho blikania co vlastne ogame je, a pojde na pivo :D Faust tebe nech sa dari s novym uctom
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • Nemyslim si Pjetro, bude taky isty ciel, ako ostatny. A ta polovacka ako je tu spominane, tiez bude asi vzajomna. Ale co by asi kazdy uvital a mozno aj par hracov z Dest. a OPFC, keby ste na novom serv. konecne zrusili to spojenectvo. My nemame s nikym /Slovania/....naco sa ukracovat o zarobky. /Aghamon/