lokoxx vs Hellboy321

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lokoxx vs Hellboy321

Takto utočia len hrači čo nemajú nič iné na prací len že letia na satelit skoro 5000 DV alebo aj 140 HS použije na to aby prešiel cez niaku lahku obranu. A ten hrač má asi celu letku na 1.111.9 moon lokoxx- jeho fleet 1.111.9 :P
      A toto postujem za mojho kamoša tak ja o tom nerozhodujem

Dne 25-11-2015 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník lokoxx [SLOVANIA]

Ničitel 4.443

Obránce Hellboy321

Solární satelit 522
      Raketomet 12.878
      Lehký laser 493
      Těžký laser 32
      Gaussův kanón 326
      Iontový kanón 67
      Plasmová věž 50
      Malý planetární štít 1
      Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník lokoxx [SLOVANIA]

Ničitel 4.437 ( -6 )

Obránce Hellboy321

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!
      Útočník získal:
      0 Kov, 0 Krystaly a 0 Deuterium

Útočník ztratil celkem 750.000 surovin.
      Obránce ztratil celkem 47.521.000 surovin.
      Na těchto souřadnicích se vznáší 108.000 kovu a 403.200 krystalů.
      Útočník získal celkem 0 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 5%.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem
      Kov: -360.000
      Krystaly: -300.000
      Deuterium: -90.000
      Útočník(ci) ztratil(i) celkem 750.000 surovin.

Obránce(i) celkem
      Kov: -35.901.500
      Krystaly: -9.206.500
      Deuterium: -2.413.000
      Obránce(i) ztratil(i) celkem 47.521.000 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.1.1

Špionážna správa z Triton [1:111:8] 25.11.2015 14:57:30
      Od: Velenie flotily
      s107-sk.ogame.gameforge.com/game/index.php?page=messages#s107-sk.ogame.gameforge.com/ga…tOverlay&messageId=343695s107-sk.ogame.gameforge.com/ga…sition=8&type=3&mission=1undefined

Hráč lokoxx
      Šanca na odvrátenie špionáže: 100%
      Výsledky špionáže ukazujú odchýlky v atmosfére planéty, ktoré naznačujú aktivitu počas uplynulých 15 minút.
      Zdroje
      • 47,578M
      • 2,383M
      • 49,191M

flotily

• Malý transportér5.319

• Veľký transportér7.073

• Ľahký stíhač39.357

• Ťažký stíhač1.175

• Krížnik1.733

• Bojová loď178

• Kolonizačná loď2

• Recyklátor6.304

• Špionážna sonda3.912

• Bombardér159

• Hviezda smrti168

• Bojový krížnik1.164

The post was edited 2 times, last by naboleon: Postujem to a kamoša tak preto toto my odkázal aby bolo jasné ().

• Nj Legenda, na teba žiaden útok nie je zbytočný a len tak. :lol:
      A neviem či si náhodou neporušil pravidlá hry, ked ako obranca dávaš útok na forko. Myslím že to môžeš spraviť až po uplynutí 24 hodín....

Hm...a je zaujímavé, ako rýchlo si upravil úvodný príspevok po mojom komente. Co viem, tvoj kamarat 8watbot alias Hellboy má byť zahraničný hráč z Francúzka, takže keď ti poslal túto správu s komentom, asi vie "perfektne" po slovensky, alebo ty dokážeš "perfektne" prekladať z Francúzštiny....či už sa to zmenilo, už je to zase iný hráč?? :pillepalle:

The post was edited 3 times, last by Zdeno ().

• čaute a tak.
      môj prvý príspevok od čias L2 na fóre, wow:)
      nuž, zazrel som nejakého intelektuála na aukcií čo dal 30 mega za nič, tak že prečo nezarobiť nejaké bodíky.
      necítim sa potom že niekomu beriem niečo, lebo však má na vyhadzovanie.
      letím, píše, zrazu je vojak a nájde si ma doma, lebo vie kto som atď, postne lokáciu mojej letky na fóre ako keby nemám mesiace s bránami všade. potom si ma odchytí. mám bimbas ako slon atď, nechce sa mi hľadať správy. potom si zruší obranu na planéte len aby som nemal body, lebo však mám ešte pár minút čas tak prečo sa nepreletieť:)

nuž, proti idiotom na tomto svete moc nezmôžeme, ako Platón rozoberal, čo je spravodlivosť pre priateľa a nepriateľa, trocha filozofie som dnes priniesol do sveta jedného mladíka. ale tu som sa mohol preletieť. a už je v dovolenke.

prajem každému pekný deň a teším sa na aukciu :D
    • a tak na zasmiatie zopár správ od nášho hrdinu:D

Hellboy321 25.11.2015 14:49:58
      čo si ty myslíš že som nejaké skruvené decko pozrisi fornax sk a potom aj hydru top 1 a potom top 16

Hellboy321 25.11.2015 15:11:11
      ja som podnikatel ja mám svoje auto nebudem cestovat presa kurva MHd ked má to skurvené auto a na ženu moju som iný v ogame som niekdo iný mám viac tváry to si ma nepoznal viem robit špeha zradit hrača aj celu alianciu rozpustit ked mám to právo

Hellboy321 25.11.2015 15:18:51
      to sy ty a daj pozor na hubu myslíš že som taký sprostý viem zistit kde bývaš všetko a ta zajebem som z armady
      a toto je moj fleet a fornaxe.sk
      prntscr.com/96s7rp

Hellboy321 25.11.2015 15:22:36
      čo to kurva hovoríš ja som sa vratil pred mesiaocm z afganistanu tak viem jak človeka najist cez pc mám vojenský arzenál s čým by si chcel byt zabit gulomet ak47 alebo niečo aleb ruska RPG najlepšia zbran na zničenie aut a tkých podobných.Mám aj viac penazí
    • Naboleon, Hellboy321, Barbar...zabudol som daky tvoj nick? Toto co tu predvadzac je trapne. Nepis chujoviny typu postujem to za kamosa ked to je tvoj ucet. Je tu este dost ludi co nezeru seno. A popravde, po tom co citam co vypisujes lokovi, tak si totalny uboziak. Toto je hra, tvoje vyhrazky typu najdem si ta a zlikvidujem a som z armady...spamataj sa. Toto hranici s psycho stavom a takych ako ty co si riesia komplexi menejcennosti v realnom zivote cez ogame tu uz par bolo. Nehovoriac o porusovani pravidiel fora, ktore tu predvadzas. Tebe uz len jedine, dozivotny ban na ogame.
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • no helboy :rocketlauncher: je velvslanec z neba,pardon s pekla a tam su na poria :lol: dku taketo spravy medzi clenmy onoho pekla,ehehh,

jasne ze ide o vymenu nazorov ale su na to limity a vpekle to mas naopak,tam si sam ako poleno v ohni,

loko co ktomu dodat,radsej by som si to nehal pre seba a bavil sa jeho spamom skor akoby som ho udal alebo nebodaj pochvalilsa je ho vyhrazkam na fore,toto je tez dost choreee :monster:

The post was edited 1 time, last by fajny ().

• Hehe takýto prístup sa mi páči loko :D ... názor úplne rovnaký. Načo ho nahlasovať? Oberať sa o farmu? Takého človeka treba dokaličiť v hre, doslova prinútiť ho skoncovať s ogame. Ako sa hovorí " z mrtvého prachy nevytrasieš" tak z trvalého banu surky neuvidíš :phatgrin:

naboleon/hellboy321 či kto to vlastne za boha si čo k tebe? najskôr napíšeš že si podnikateľ,potom že si sa vrátil pred mesiacom z Afganistanu. :airborne: Začínam byť zmätený, čo vlastne ty si zač? Nejaký transformer? :rofl:
      Aj si svojej žene písal cez vojnu listy? Mne by oči vypálilo z tvojej gramatiky :rofl: Vieš nájsť človeka? Jooooj ty heker 8o Arzenál pekný, rodený kapitán John Price z Call of Duty :wink: .

P.S: postujem za kamaráta....väčšiu grcanicu si sem hodiť nemohol. Gramatika človeka vždy prezradí, my nie sme padnutí na hlavu. :wink: