flint[vrrrrr] -vs- Eldar[BTK] ~(CŠ: 3,12 G)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• flint[vrrrrr] -vs- Eldar[BTK] ~(CŠ: 3,12 G)

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 3 mesiace to trvalo

Príď, na nebo hviezdy mi, vráť nech sa nám smú krásne smiať, odožeň žial čo u mňa býva.

Máš zbierku hriechov, tá búrka je v nás.
      Hviezd si sa zriekol, príď skús ich nájsť.

Vráť mi tie hviezdy, čo si mi z lásky vzal,
      svetlo aj im chýba.
      Vráť mi tie hviezdy nebo si rozplakal,
      ja nechcem viac iba.
      Vráť mi tie hviezdy

flint -vs- Eldar

Útočník flint
      Destroyer............................... 31.703

-= Proti =-

Obranca Eldar
      Hvězda smrti............................... 278

-= Po boji =-

Útočník flint
      Destroyer.......... 28.997 .....(ztratil: 2.706)

Obranca Eldar
      Hvězda smrti............ 0 .......(ztratil: 278)

Obranca Eldar bol zničený.

Útočník vyhral bitku!
      Získava: 0 kovu 0 kryštálov a 4.232 deutéria.

Útočník stratil celkom 338.250.000 jednotiek.
      Obranca stratil celkom 2.780.000.000 jednotiek.
      Na týchto súradniciach sa teraz vznáša 776.180.000j. kovu a 623.650.000j. kryštálov.

-= Výsledek bitvy =-
      (Za předpokladu, že útočník sebral trosky)
      Útočník získal po odečtení ztrát: 1.061.584.232
      Útočník ztratil: 338.250.000
      Obránce ztratil: 2.780.000.000
      Celkové škody: 3.118.250.000

Expertní bilance ztrát a zisku
      Útočník Ztratil.........Získal..............Rozdíl
      162.360.000........776.180.000.........613.820.000
      135.300.000........623.650.000.........488.350.000
      40.590.000...............4.232.........-40.585.768
      --------------------------------------------------
      Suma sumárum: .......................1.061.584.232

Obranca Ztratil.........Získal..............Rozdíl
      1.390.000.000................0......-1.390.000.000
      1.112.000.000................0......-1.112.000.000
      278.000.000..................0........-278.000.000
      --------------------------------------------------
      Suma sumárum: ......................-2.780.000.000

Zkonvertováno pomocí OGame konvertor bitevních zpráv v1.0.10
    • no vidis, oplatilo sa....fut trepem ze trpezlivost sa oplaca, zisk uplne ze vo hviezdach gratulujem! :)
      Eldar nevedno co porobil ze neustrazil, ked vedel ze na neho polujes...ale ma to lahsie, uz hviezdy strazit nemusi :D
      držiac v ruke toaletný papier, napadne ma myšlienka - aký tenký prúžok papierika je schopný oddeliť nás od krutej reality
    • no - konecne sa mi podarilo prihlasit - trvalo by ti to flint nie 3 mesiace ale podstatne dlhsie - za normalnych okolnosti by si hviezdy stretol az ked by som ti rozbil flotilu - takto si mal len stastie - nic ine to nie je

p.s. - v basnicke si mozes pisat co chces - je to tvoje dielo - ak si to myslel obrazne je to ok - ak si ale myslis ze to je pravda - si na omyle -
      ide akurat o docasne oddialenie planov

The post was edited 1 time, last by Eldar ().

• no aspon sa da s tebou pokecat - rozmyslal som ci vobec reagovat na odpoved - nakoniec mi to nedalo a pre poriadok len uvedenie na pravu mieru 2 tvoje nepresne alebo mylne zavery - co si vyberies necham na tebe-

-

flint wrote:

no ak sa mi chystas strelit flotilu tak sa ti ospravedlnujem za znicenie planov

flint wrote:

ja viem ze som mal stastie , ale hviezdy boli presne tam kde som ich cakal
      - si len jedna z moznych variant - musim ale priznat ze ako urcity - etalon -

- xixi - hviezdy sice boli kde si ich ty cakal - len popravde by si sa bol nacakal - neboli by tam vobec doleteli - na tu dnesnu techniku sa vobec neda spolahnut - robi si co chce -
    • tak ja som nikdy nepisal ze som ta strelil vdaka dlhodobemu pozorovaniu a vdaka môjmu umeniu boja hehe. priznal som ze to bolo iba stastie. ale o tom je tato hra. mat trosku stastia a pozret sa v pravom momente na prave miesto a na planetach si mal na tvoje pomery nahromadene viac surovin ako mavas v normalnych casoch. tak som vyuzil tvoju smolu a budem rad ked to nevzdas :) pri 200 hracoch zas tolko utokov cakat nemusis
    • "no - konecne sa mi podarilo prihlasit - trvalo by ti to flint nie 3 mesiace ale podstatne dlhsie - za normalnych okolnosti by si hviezdy stretol az ked by som ti rozbil flotilu - takto si mal len stastie - nic ine to nie je"

hmm, eldar - mam s tebou skusenosti akurat tak v aukciach, nvm co vies, nvm co mas a mam to v pazi...viem o co si prisiel a viem ze spominas celkom zaujimavy a uplne ze nerealizovatelny zamer ukazat tvoje lode len ked ty chces hracovi ktory ta vie "zozrat nakomplet" behom jednej noci....takze podla mna - brzdi, hod si trochu sena na hlavu za to ze si necekol "CHYBY TECHNIKY" a prestan sa vyhovarat... :D

flint tymto zarobkom prekonal snad vsetky ostatne boje ogame sk v zisku na solo HIT, stastie alebo sikovnost??? no oprdet, giga suriek doma....RESPECT!

....flintos, kolko sme mali na cemovi? tusim 1,5 giga do plusu....podme to prekonat :D :D
      držiac v ruke toaletný papier, napadne ma myšlienka - aký tenký prúžok papierika je schopný oddeliť nás od krutej reality