Appel

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vravel som ze posledna, ale aspon takto...
      Viem ze Yano operujes v ramci pravidiel, nikto ti to neberie, nikto ti nic nezakazuje, je to vsetko koser, len ked vsetkych od 80-150 ktory su pre teba cestne ciele vymlatis, a planety su bez fleet a ides 100 HS len do obrany s par VT a SS, a vsetci zo zufalstva odidu, proti komu budes viest tazenia??? Proti mrtvym hracom a planetam bez aktivity!!! Mozno ste sa cela Destiny a OPFC teraz zamerali na SWaFS, ok, je to hra. Len som nahlas uvazoval, nie ze teraz niekto povie ze som ho obvinil !!! Sam viem ze je tazke najst cestny ciel s letkou usadenou na planetke , ktora caka na moje zmilovanie, kym ju zostrelim, ale da sa, nie je to denne ale par krat sa podari a mna to tesi. Len tolko som chcel .
      Šedý zákal sa dá operovať, slepota je stav trvalý !!!
    • podľa môjho názoru je toto dobrá úvaha :thumbup: myslím, že mám dosť kamarátov v Destiny a OPFC (iked v OPFC málo, tam ma ešte len začínajú mať radi :phatgrin: ) .....
      a nechcem si nikoho znepriateliť ale neni táto hra o útočení?! tuším, že pjetro (ak nie tak sa ospravedlnujem dotyčnému čo to poznamenal), že aj keby nebol DON tak by moc bojov nepadalo, lebo sú to skúsený hráči a dávajú si pozor... ale nedávno som dokázal, že aj morfoo (kt. ste prirovnávali k Vazaperovi) je len človek a tiež sa môže pomýliť alebo pozabudnúť a vďaka takýmto chybám by boje boli! Potom by to už nebolo len o tých skúsenostiach ale hlavne o šťastí... samozrejme, že by sa dali odchytávať letky- celkom lahko ked odpálite mesiac, ale ja takýto postup neuznávam, pretože to je ako cheat v hre a vďaka, kt. máte takmer 100% šancu, že mu to uvidíte cez falu... lepšie by bolo keby ste sa ukázali ako dokážete stopovať po nich a striehnuť kedy tu vaše ciele nie su.. viem, že ja do takýchto vecí by som moc nemal hovoriť ked som slabý fleeter, kt. nedokáže ani poriadne spomaliť :phatgrin: ale je to môj názor na vec a nehanbím sa ho prezentovať!!
      nezastávam si nikoho, pretože viem, že keby si nenechávali surky na planétach tak by Yano nevyletel, pretože ten lieta pre nejaký zisk a nesnažte sa ma prehovoriť, že kvoli 300k kovu a 200k kry by vyletel.. ak je tam dosť deu tak aj to môže lákať! robte poriadne fs a hlavne sa pozrite či tam nemáte nejak viac deu... ako sa aj mne stalo, že morfoo sa mi preletel pre 1,2M deu :dash: a viem, že aj keby nebol DON tak by si preto deu skočil.. je to fleeterl, kt. ho potrebuje :)

Myslím, že som povedal všetko :)

Opäť povstal no tentoraz v Temnej veži taktiež nazývanej Barad-dur. V zemi kde Tieň znova začal vládnuť. V zemi Mordor.
    • a čo takto namiesto vypisovania ako to nejde a prečo 100HS letí na obranu s par VT a SS, skúsit prečítať poriadne návody a POROZMÝŠLAŤ ako by to šlo ? :lol:
      tipol by som že okrem par VT a SS tam bolo minimálne 10M surovin ( rátane s troskami) a keď pošle takýchto útokov 5-6 za noc, je to len obyčajné farmenie aktívnych ..

načo mu to tam nechávate ak nechystáte dajakú pascu na odchyt HS ? využíva len VAŠE chyby, môžete sa z toho poučiť namiesto "vyplakávania" ako to nejde ..
      ak tu budu vsetci robiť poctivo FS a mínať či ukladať na FS dennú produkciu z bani ( to sú len základy ) bude sa musieť upraviť aj spôsob lietania ..
      samozrejme je to len hra a vďaka reálu sa na FS či útok občas zabudne, pošle zle, produkcia neminie, proste nestíha ..
      to môže niekto využiť , stáva sa ..

The post was edited 2 times, last by Neckosportus ().