Los Expedientos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• jedna z tych lepsich dnes...

Na malom mesiaci s vlastnou atmosférou sme odhalili veľké zásoby surovín. Prebieha nakládka...
      Korisť: 660.000: Kryštály.

Záznam v denníku komunikačného dôstojníka: Je to skvelý pocit, keď si človek uvedomí, že je prvým zástupcom ľudstva, skúmajúcim túto oblasť...
      To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).
    • Dnes jedna z tych vynimocnych ...

Naša výprava hlási objav obrovského vraku mimozemského pôvodu. Nepodarilo sa síce získať žiadne nové poznatky, ale loď bola úspešne rozobraná, čím sme sa dostali k použiteľným surovinám.
      Korisť: 1.245.000: Kryštály.

Záznam v denníku komunikačného dôstojníka: Je pravdepodobné, že táto časť vesmíru doposiaľ nebola preskúmaná...
      To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).
    • Vždy sa mi zdalo otravné robiť expedície, skúšal som ich len počas akcií na th a boostre, ale asi ich začnem robiť pravidelne :D

Naša výprava hlási objav obrovského vraku mimozemského pôvodu. Nepodarilo sa síce získať žiadne nové poznatky, ale loď bola úspešne rozobraná, čím sme sa dostali k použiteľným surovinám.
      Korisť: 1.455.000: Kryštály.

Záznam v denníku komunikačného dôstojníka: Objavili sme trosky prastarej vesmírnej lode. Takže tu nie sme prví...
    • njn je to loteria, sanca na takyto nalez ako si mal ty je okolo 3%, sanca na obchodnika 1%, sanca na TH mimo akcie male mnozstvo 6% a velke mnozstvo 1% ... percenta su uz pomerne presne pocitane z cca 10.000 expedicii
    • danqqo wrote:

Neviem či sa to tu hodí a či to bude niekoho zaujímať.
      Poľsky Eridanus 5x speed

"Nasza ekspedycja przeprowadziła niezwykły eksperyment. Naukowcom udało się wydobyć Antymaterię z umierającej gwiazdy.
      Zrabowano: 5.292 Antymateria. "

Ja zomrem smiechom.... ZRABOWANO :rofl: :rofl: :rofl: Danqqo ty si kral rabovacov...inac 5x speed, to aj stihas hrat? sak tu je 4x a clovek ani kavu nestihne dat a uz ma letku v smetiakoch
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • Pjetro som rád že som aspoň niekoho pobavil .... no nechcem spamovať tak len spomeniem že je tam 7 250 hráčov takže ak ťa aj strelia tak za 2 dni obnovíš :D :D ale ja som tam len ako miner aj ke´d to je asi hriech pri takých farmach ... :D

pridám aj poobedné raboWanie :D :D

Zrabowano: 5.184 Antymateria.
    • toto sa mi ešte nestalo :D

Jedinou vecou, ktorá zostala po expedičnej flotile, je tento rádiový prenos: "Zzzrrt Gosh! Krrrzzzzt čo zrrrtrzt vyzerá krgzzzz nie Krzzzzzzzztzzzz..."...

Koniec záznamu
      Opäť povstal no tentoraz v Temnej veži taktiež nazývanej Barad-dur. V zemi kde Tieň znova začal vládnuť. V zemi Mordor.
    • Obcas sa zadari ...

Predmet: Výsledky expedície [x:xxx:16]
      Dátum: 08.06.2015 21:44:24
      Zmazať
      Na malom mesiaci s vlastnou atmosférou sme odhalili veľké zásoby surovín. Prebieha nakládka...
      Korisť: 500.000: Deutérium.

Záznam v denníku komunikačného dôstojníka: Je to skvelý pocit, keď si človek uvedomí, že je prvým zástupcom ľudstva, skúmajúcim túto oblasť...