FALA - Usul[OPFC] & Rimmer[OPFC] & morfoo[OPFC] -vs- Arrow[IDATN] ~(CŠ: 966,03 M)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Od jedného útočníka na jeden mesiac môžem poslať aj 20 útokov ak ich má tolko vyskúmaných.
      Otázne ale je kolko nechám dopadnúť. Ak mi prvých 14 útokov klakne a komplet letka bude zničená a potom 6 útokov letka prežije, malo by to byť v súlade s pravidlami.

Otázka..? Na speed vesmíroch sa štandardne zvyšuje počet útokov na jednu planétu za 24 hodín, na slovenskom gemini tomu tak nieje?
    • Nightwolf wrote:

Od jedného útočníka na jeden mesiac môžem poslať aj 20 útokov ak ich má tolko vyskúmaných.
      Otázne ale je kolko nechám dopadnúť. Ak mi prvých 14 útokov klakne a komplet letka bude zničená a potom 6 útokov letka prežije, malo by to byť v súlade s pravidlami.
      Súhlasím aj ja, tak by to malo byť. Jedine, že by náš slovenský gramaticko-logický výklad pochopili GO inak a HSky, ktoré nie sú poslané útokom
      ale úlohou na moondown, by chápali nejako inak ako už spomínanú ,,útočiacu letku,, a možno to tak aj je lebo HSky by boli útočiacou letkou keby boli poslané útokom (po hlbšom zamyslení).Priestor na espreso s polemikou sa ale nájde.

Nightwolf wrote:

Otázka..? Na speed vesmíroch sa štandardne zvyšuje počet útokov na jednu planétu za 24 hodín, na slovenskom gemini tomu tak nieje?
      Je tam, že v prípade speed vesmírov je možné upraviť pravidlo búšenia. Možné to je ale nestalo sa tak na našom speede pokiaľ viem :) a možno je to aj dobre. Niektorí by to možno z princípu zneužívali a niekomu kazili radosť z hry 12x denne :D

Minimum eripit fortuna, cui minimum dedit.

The post was edited 2 times, last by Scipio ().

• A o čom diskusia ? Pravidlá sú jasné a ich vysvetlenie tiež !

Šup, šup prečítať všetci zaradom a dôkladne.

http://board.sk.ogame.gameforge.com/index.php?page=Thread&threadID=13009

A keď to bude niekomu ešte nejasné v osobnom čase rád vysvetlím. :wink:
    • Kensin Ty si strasny. Vletel si sem a svojim zbrklym vyrokom:

kensin wrote:

6 útokov za 24 hodín na jednu planétu alebo mesiac vo vlastníctve hráča.

Ja som stálu tu ! :pump:
      si zneistil burzoaziu vesmiru gemini a teraz sa divis, preco sa tu spustila diskusia. Miesto toho, aby si sa tu naparoval, radsej napis presne do eteru ano napisal som tu zbrklu hovadinu a az potom som si precital vyklad pravidiel, tak sa omluvam, je to tak, ako pisete a myslite. 20 atakov, 14 kompletne padne, = neni busenie. Inak sorry za moj utocny postoj, ale taketo veci mi akosi lezu pod golier.

Aby som nespamoval, tak chlapi peknu bitku ste spachali a je to i ziskove, mnamka, bral by som. :thumbup:

• Taylor Ty si strasny. Vletel si sem a svojim zbrklym vyrokom.

Tu máš presne odsek s pravidiel

4. Búšenie

Na planétu či mesiac, ktoré sú vo vlastníctve aktívneho hráča, nie je povolené zaútočiť viac než 6krát za 24hodinový úsek. Toto pravidlo sa vzťahuje aj na misie týkajúce sa ničenia mesiacov.

Len som zmenil poradie slov. A keď flotila zareve je napísané vo vysvetlení pravidiel - dva odseky vyššie je link. Ešte nie je niekomu niečo jasne ?

P.s. Taylor - Miesto toho, aby si sa tu naparoval, radsej napis presne do eteru ano napisal som tu zbrklu hovadinu a az potom som si precital vyklad pravidiel, tak sa omluvam, je to tak, ako pisete a myslite.
    • Prvý môj post bol na počet útokov na planétu/mesiac hráča. Pravidlá.

Potom ste začali motať padnuté letky, to je môj druhý post to sú pravidlá + vysvetlenie.

A keď ma niečo zaráža tak všetci, česť výnimkám sa tu tvárite že o nejakých pravidlách počujete prvý krát.
    • LordEdward wrote:

Pousmejem sa ked tu raz zajdem a citam tu nejake pologramotne decko, ktore nepozna bodky ciarky a cely odstavec tvori jedna veta.
      Zasmejem sa i ked chce byt niekto osobnost a pouziva w miesto v a paci sa mu dlzen na u (pravdepodobne polsky sympatizant:D).

Ale comu sa fakt smejem, ze sa vy zadubenci este aj chvalite, ked odprasite dalsieho hraca z hry. Gratulujem k nasej vlastnej mentalite ;)

Tak tomuto teraz ja nerozumiem co tym myslil. Chalani strelili tzv. top hraca CZ...ano mozno skoncil a o jedneho je v hre menej. Ale o com je tato hra? O UTOCENI a NICENI, takze sa rata s tym, ze niekoho sundaju, a on pojde hrat gulky do piesku. Alebo to zoberie ako hru a hraje dalej. Takyto co idu hrat gulky, tak su naco dobri do hry? Na co idu robit nieco, co ich prestane po prvej prehre bavit? Ma strelili tiez 2-3 krat zo zaciatku a som tu, hrajem, lebo je to hra a bavi ma to ci som hore, alebo dole.

K boju pekne ste to urobili, pekne ste zarobili. Obrancovi GRIL a vela stastia hlinenymi gulickami
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka