Recyklatory a hyperpohon lv15

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Recyklatory a hyperpohon lv15

Takze v prvom rade by som chcel pochvalit napad na zrychlenie recyklatorov. Pri jeho realizacii sa ale chybicka nasla, ak vase recyklatory pouzivaju hyperpohon, lietaju sice ovela rychlejsie ako na spalovaci pohon, ale s trojnasobnou spotrebou paliva ... (namiesto povodnych 300 tam pri vyskumani hyperpohonu lv15 naskoci spotreba 900, teda podobna ako ma devastator).
      To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).
    • To nie je chyba, to je tak naschvál, že ak dôjde k zrýchleniu, tak sa zvýši aj spotreba, hold, to skrátenie si zaplatíš dva krát, aj výskumom, aj spotrebou, ale ak znížiš rýchlosť tak, aby leteli rovnako dlho, ako so spaľovacím pohonom, tak spotreba je približne rovnaká, tak isto je to aj z impulzným pohonom.
    • Zaujimave, ze to nieje pre vsetky lode rovnake - napr. spotreba bombarderu sa takto nezmeni ...

Ale je to rovnake, jen sis to nespocital...

Rychlost bombarderu v zakladu je 4.000, s hyper pohonem to je 5.000 cili narust je +25 %
      Kdezto recyklator ma v zakladu rychlost 2.000 a s hyper pohonem 6.000, to je +200 %.
      Takze je zcela logicke, ze cena paliva se u bombarderu zvysi nepatrne kdezto u recyklatoru dost hodne.
      Shánite mne??
      Chcete neco řešit nebo jen pokecat???
      Zkuste to na IRC ....
    • Beriem, mozno sa to meni aj u bombarderu, ale vidiet to tam nieje ...

To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).

The post was edited 1 time, last by Parto ().