Vojnova vyzva : morfoo ..::VS::.. ELIT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vojnova vyzva : morfoo ..::VS::.. ELIT

Vyzva od MORFOO ( top 1 podwodnik ) pre alianciu ELIT. Tymto wyhlasujem a zarowen wyziwam alianciu ELIT do VOJNY !!!!
      Dovod: neustale provokovanie na fore a ´´vysmiewanie´´ sa ostatnym hracom zo strany ELIT (rival) + nech nieje nuda !

Vojna bude prebiehat:

na strane wyzwanych :

nech aliancia ELIT ponecha tych hracow w aliancii ktory pojdu, a budu suhlasit zo wsetkymi prawidlami wyhlasenymi tu na fore,do wojny ktora bude prebiehat LEN w 1. galaxii ( podmienka wyziwatela )
      FLeet budu musiet drzat len w 1G.
      Ziadny iny hraci od zacatia wojny sa nemozu pridat do aliancie ELIT !!! wsetci ktory wystupia z aliancie sa nemozu tak isto wratit. wynimka ( suhlas wyziwatela )
      Ziadny iny hraci sa nemozu zapajat do APP, ani do obrany !!!

na strane wyziwatela :

morfoo, cize ja, budem bojowat pocas celej wojny sam !!
      Ziadny iny hraci sa nemozu zapajat do APP, ani do obrany !!!
      porusenie tohto prawidla bude wiest k darowaniu mojho uctu, alebo wymazaniu !!!

wseobecne prawidla.

Busenie pocas wojny bude ´´wypnute´´ t.j. pocas 24hod. moze ist wiac utokow na jednu planetu ako je powoleny pocet !!!

......................................................................................................................................................

Hranica po ktorej konci wojna je prekrocenie celkowej skody porazeneho 3OO.OOO.OOO !!!!
      ( modi poprosim Vas, o wytworenie osobitneho wlakna po zacati wojny. vdaka )
      ......................................................................................................................................................

minimalne skody ktore a budu zapocitawat do celkoweho poctu je minimalne 1O.OOO.OOO na strane porazeneho !!!!

Moja odmena ak wyhram : wsetci ktory ostanu a zarowen sa zucastnia wojny budu musiet poslat w dohodnuty cas utok na mojho spolualiancnika
      ktory sa tymto sposobom obohati a wasu stratu :lol: trosky wzniknute po boji musia byt minimalne 5m kow a 2,5m kry . meno zwerejnim po skonceni wojny.
      Dalej, kazdy hrac si premenuje planety na ..... top. 1 podvodnik .....
      .......................................................................................................................................................
      Co bude chciet aliancia ELIT, nech si napise pod toto wlakno, alebo mne do PM w hre.
      Zaciatok wojny bude po nowom roku. 2.1.2O15
      Zarowen by som chcel poprosit aliance DESTINY, OPFC, LEYX aby od zaciatku tejto wojny neutocili na hracow ELIT, ( este neviem ci iba w 1g alebo wsade ) dopredu dakujem za pozitiwny pristup.

Prosim hracow aby nespamowali na toto wlakno, nech sa wyjadruje ich wodca ( rival )
      a modi, ci powolia nejake prawidla.

do konca roka su zmeny w prawidlach tejto wojny powolene.

JE MI LUTO, ZE SOM BOL K NIEKTORYM LUDOM ZLY!!!

KEBY SOM MOHOL VRATIT CAS, BOL BY SOM ESTE HORSI!!!

• K tej vojne možem rovno *** lebo toto čo sa deje je NENORMALNE.včera ako sme dali na forum aby nikto neutočil nanas.tak hned včera po tomto som dostal utok a dneska od dalšieho a tento bol z tvojej ali(PJETRO). A na dalšich z mojej ali utočil zwir a aj na inych.

<<< Quinn to zde navštívil: Warn za vulgarity | Otázky směřuj do: >>>
    • Problém bude asi v tom že na fórko chodí asi 10 ludi :D
      A k vojne osobne si myslím že to je len výstrel do prázdna Morfoo ide na istotu :)
      A k tomu útočeniu nikto neni povinný rešpektovať takú podmienku ja osobne by som tiež vyletel na zisk či už si vo vojne z niekym alebo nie
    • Ak som si dobre všimol, nikto nedal súhlas k neútočeniu na vás. To, že ty si dal výzvu na fórum je tvoja vec, v prvom rade si mal požiadať každú alianciu o to zvlášť a v hre ... V každom prípade Destiny je proti tvojej žiadosti. O neútočení počas vojny ešte rokujeme ...
      A trošku si uprav slovník, inak dostaneš ban :nclosed:
    • jaj, no tak sa vyjadrim ked sa tu moje meno spomina...vcera v noci som to bral rad radom, sustavu po sustave a pozeral kde kto co ma...a ty si mal lode doma, na planete, bez dozoru, bez FS...ak si myslis ze ked napises na forum "pripravujeme sa na vojnu, neutocte" tak mozes urobit taku lamarcinu a nechat lode doma? ved to je na smiech. co si cakal, ze teraz ti da do vyhlasenia vojny kazdy pokoj? aj tvojej ali? mofro napisal, ze pocas vojny nemame na vas lietat, s tym som osobne suhlasil. ale do zaciatku vojny sa nebudem prizerat na zaparkovane lode, ktore mi dali slusny zisk...urobil by to kazdy kto by ti ich nasiel...apropo, nemyslis ze je divne z tvojej strany pisat do nasej ali niektorym hracom, aby ti pomohli proti morfovi? aby ti poslali surky na lode? ako sorry, ty fakt asi nieco beries cez noc ked ti napadaju taketo haluze....
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • tak ty zlašť si mohol ma nechať kedže si s nim aj v aliancii.....!!!
      a fajn opital som a čo ma byť??? Aj ked som ich popital o pomoc no čo bože tebe to vadi ??? ked si mal aj zisk všetko.Keby som mal to čo vy abo bol taky ako vy tak davno idem nahor a neutočiť na slabych.
    • moj nazor je , ze plakat nad tym ,ze niekto je silnejsi a podobne je uplne zbytocne, :dash:
      uplne postaci stopnut vsetky recicky , prosikacky , vyhrazky a ine srandy :pillepalle:
      zacni sa venovat riadne tazbe , zberu i-čkarov , nestavaj lode ked nevies robit fs :gamer:
      aj anti reklama je reklama , ale vsetkeho vela skodi :topicclosed:
    • To, že to máte vy v pravidlách nikoho nezaväzuje, je to len prejav dobrej vôle ostatných. Ja vám počas vojny dám pokoj, ale pred ňou nie. Využite ten čas, aby ste si naštudovali hru, prebehnite si fórum, aj české a nemal by byť problém s tým, že vás všetci budú strieľať ...
      Inak, je jedno už, či vojnu príjmete alebo nie, keďže to pravidlá nevyžadujú ... Morfo už vojnu vyhlásil, síce podmienky sú proti pravidlám, tak tie treba zmeniť, ale už je len na adminoch, či tú vojnu akceptujú ... :nclosed:
      Ale to, čo predvádzaš fakt stojí za zamyslenie ... žiadať surky od každého a ešte od aliancie, kde je váš súper, mať veľké reči na fóre, ale nie si schopný si vziať rady, čo ti dávajú ostatní, každého ťaháš do ali a do vojny proti hocikomu, koho si náhodne vyberieš, skús sa trochu zamyslieť a začať s hrou od základov ... :growup:

The post was edited 1 time, last by Yano ().

• Tak po par hodinach oddychu som precital tieto hluposti od ironhidea tak mam dost, ak wojnu neprimes tak ci tak pojde po tebe, a kazdemu z twojej aliancie, ked uz nie pre zisk, tak z nudy a z nostalgie :D

k wojne : chcel by som zmenit TOTAL DMG z tych 3OOmega na 1,5 mld :D

co sa tyka tej mojej poziadawky ze strelit swoje fleet o niekoho z mojej ali, tak SKADE wiete kto to je???? co ak je na 8OO. mieste w rebricku?? wtedy to neni tlacenie, ci sa mylim? :D ale wpohode, som rad ze aspon ozilo forko, a mozno dalsich par ´´hracow´´ si wytwori acc a bude tu spamowat :D
      JE MI LUTO, ZE SOM BOL K NIEKTORYM LUDOM ZLY!!!

KEBY SOM MOHOL VRATIT CAS, BOL BY SOM ESTE HORSI!!!

• Killysportus wrote:

moj nazor je , ze plakat nad tym ,ze niekto je silnejsi a podobne je uplne zbytocne,
      uplne postaci stopnut vsetky recicky , prosikacky , vyhrazky a ine srandy
      zacni sa venovat riadne tazbe , zberu i-čkarov , nestavaj lode ked nevies robit fs
      aj anti reklama je reklama , ale vsetkeho vela skodi

velmi pekne si to napisal, este keby sa toho aj drzali...a rival, nepis tu hluposti, ze sa ti akurat vratila fleet. asi od jedenastej som ta pozeral, ziadna aktivita, o polnoci som skenol a furt u teba ticho a lode doma. a utok isiel rano okolo pol trete...takze FS robit nevies...a apropo, to co si o mne napisal morfovi je ubohe, akurat si si tym zabezpecil, ze pojdem po tebe ako po udenom...
      ...pi vodu, prekvap pečienku...
      spomienka:
      pocet darovanych mesiacov uni3 = 26
      uni 3 - top 7 body, top 2 letka
    • Fajn ak toto chcete už rovno skončim.Ako vidim každy ide len namna fajn no budem ičko a kludne namna chodte aspoň sa s hrou rozlučim :)
      A timto to asi skonči.Hralo sa mi s vami dobre. a budete mi chybať. :) Aked pride čas nebudete odchytavať vy mňa :nono: :nono: ale ja vás! :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Rival ().