Vojnova vyzva : morfoo ..::VS::.. ELIT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odpoved jasna, taka aku som ocakawal :D:D la-la-la-la-la-la-la-la, prepacte, zakoktal som sa od smiechu :D:D:D la-la-la- lama :D
      wpohode, wojna by mala odstartowat ajtak ak sa dobre pametam, a ak nie newadi, sprawim steba icko :D
      JE MI LUTO, ZE SOM BOL K NIEKTORYM LUDOM ZLY!!!

KEBY SOM MOHOL VRATIT CAS, BOL BY SOM ESTE HORSI!!!

• no :D chlapci budu zase radi ze TOP hrac ako si ty ich beres zas do ust nadarmo :D naco ich tu wlastne spominas???? :D:D:D strasny si amater, a tak aj skoncis, darmo by ta ucil aj pan OGAME sam osebe cela hra, wsetci najlepsi hraci na swete, ludi co to hraju 1O rokov :D tebe by ani Pan Boh nepomohol, a ty sa newes naucit, nieto ze este nejaka rozprawkowa LEGENDA ta bude ucit, co sa tu wystatuje ze to hral na nejakom USA serweri boha :D som sa skoro pokakal ked som to cital :D

Wyzwal som celu twoju lamersku alianciu na ferowu wojnu 1hrac proti tolkym kolkych zozenies, premna si si mohol zawolat aj wsetky legendy, nielen jednu :D:D:D iny hraci primaju ine wyzwy, 1O proti 4 a bez problemow, ni ako ty lamak, tuto mi ides pisat co mozem robit a co nemozem robit,

ZAWRI KLAPACKU A PIS KWECI, LEBO MI LEZES NA NERWI A MAM TA PLNE ZUBY, AKO JA TAK AJ OSTATNY HRACI !!! dawaj pozor lebo ta prefiltruju admini :D:D idiot a potom kde bude twoja legenda ci co si more mrtwy frankenstajn :D pockam kym nebudes zeleny srac a potom si ta powozim w recyklatorch !!! choj spat

• Morfoo ked ti vadim tak tito ulahčim budem sa snažiť čo najrychlejšie sa dostať k tebe aby si namna mohol utočiť :thumbup: .......A k tej vojne i tak by si vyhral lebo aj či by sme to prijali alebo nie išiel by si ponas aj tak vyhraš. :thumbup: Len ti držim palce aby ked budem pre teba biely aby si ma vedel chitiť ty lovec !!!
    • MIKI wrote:

Tak bude tá vojna alebo nie ???
      Inak je smutné že tu ešte neni vyjadrenie GO či vlastne môže byť alebo nie

A k čomu sa mám ako vyjadrovať ? K spamom ?
      Jeden navrhne. Druhému trvá kým to pochopí o čo vlastne ide. Potom spamuje aj druhý a nakoniec spamujú všetci.

Pravidlá platia stále ako sú.
      :popcorn:
    • Tak v prvom rade či tá vojna vlastne može byť lebo je len na GO či ju povoli a nie na vyjadreniach hráčov stačí že jedna strana tú vojnu bude chcieť a druha strana sa može aj na hlavu postavyť teda ovšem ak ju povolíte vy

Ak som ťa urazil ospravedlňujem sa nebol to zámer len mi tu chýba neake to vaše vyjadrenie
    • No jasne ze sa modi newedia wyjadrit kedze KAZDY, + este aj ty co nemaju nic spolocne z wojnou tak iba spam pisu, poprosil som aby tu nikto nespamowal aby wtom nebol BORDEL !!!!

Wojnowa wyzwa bola naprd, kedze cela aliancia ELIT ozelenela kym sa mala zacat, + wodca poprsil o start po 3O january, co nepripada do planow :((((

WOJNA NEBUDE KEDZE SA CHLAPCI POKAKALI. NECH JE TO NA HANBU CELEJ ALIANCIE ELIT KTORA NEWEDELA NAJST ZOPAR HRACOW CO BY MALI ´´GULE´´ na nieco taketo !!!!! RIVAL, schowaj sa, a prestan wypisowat, urazat inych hracow a porownawat ich z ´´LEGENDAMIˇˇ :lol: ..............................................

:nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed: :nclosed:

• morfoo wrote:

Wyzwal som celu twoju lamersku alianciu na ferowu wojnu 1hrac proti tolkym kolkych zozenies, premna si si mohol zawolat aj wsetky legendy, nielen jednu

morfoo wrote:

Ziadny iny hraci od zacatia wojny sa nemozu pridat do aliancie ELIT !!! wsetci ktory wystupia z aliancie sa nemozu tak isto wratit. wynimka ( suhlas wyziwatela )
      Ziadny iny hraci sa nemozu zapajat do APP, ani do obrany !!!
      Neviem, či som niekde prehliadol úpravu výzvy, ak áno tak sa ospravedlňujem. V jednom vlákne píšeš, že mohli zohnať kohokoľvek, no na začiatku si si vyhradil právo veta, keby sa k nim náhodou dostal niekto, kto by Ti narovnal golier a upravil kravatu. Najskôr som sa chvíľu divil, prečo sa nikto neangažoval, no potom mi došlo, že tu vládne názor... nech sa lamy pobijú, ale i tak, honiť si ego na začiatočníkovi nemôže byť pre hráča uspokojením.

• asi niekto newie citat poriadne,

myslel som to tak ze nech sa do zacatia wojny prida knemu kto chce, a kto bude w aliancii elit je zapojeny wo wojne, naco tu riesis zas swoje mudrosti.

sexpistols, naco sa staries ked onicom newies? ako wjem tak tebe staci denno denne flasa chlastu aby si bol spokojny :lol:

• morfoo ja mam taky pocit, ze ty si o sebe prilis vela myslis. pre mna si iba lama, ktorej niekto nieco vysvetlil. ale podla tvojich prispevkov lietas na niekoho niekolko krat kym ho zostrelis a podla tvojho postupovania a budovania letky nemas ani sajnu co robis. vies ozaj dobry fleeter sleduje a caka a pocita, zautoci a obranca do utoku nemal ani sajnu, ze sa nieco chysta. mal som tu cest hrat proti aj s par takymi a ty este veeeelmi vela mliecka vypijes kym vobec pochopis o com pisem. pozri si radsej prispevky hracov sRa a Nancy a uc sa. prestan vyskakovat do lam, ktore maju 15 rokov a skus sa zacat aj ty ucit, lebo kym nebudes hrat ako flint, tak nemas pravo tu sekat machra. okrem toho ked uz sa chces drzat svojho detinskeho "w" tak to skus v kazdom prispevku, lebo inac si za debila.

a ked uz sa tu navaza kazdy do kazdeho, tak si chlapci uvedomte ake tupe duse ste, 95% z vas ma gramatiku na urovni skolaka z 3 triedy na zakladke. hlavna vec je, ze skakat do kazdeho viete, ale uz spravne napisat to neviete.
    • Tak morfoo že aliancia ELIT je lama a že ozelenela kym mala začať vojna ??? vieš čo pišeš ešte pred vojnou dostali niekolko utokov a ty sa diviš čom ozeleneli :dash: ??? tak ešte aj teraz som pozeral a pred tim ako som dostal BAN tak som videl že dostali každy najmenej 2 UTOKY čo za 4 dni asi nieje normalna vec.A určite by som veril tomu že ty si v tom mal prsty aby si zničil moju alianciu čo sveči otom že na mna frajer si!(o tomto sa nechcem hadať a jeto uzavreta vec!).
      Keď si taky mudry frajer a hrač tak si počkaj ešte 1-2 roky kim sa ti postavy rovnoceny hrač o ktorom vraviš Legenda a hral na blbych serverov počkaj si a uvidiš či vyhra ten čo zo seba robi BOSSA hry alebo ten čo ma skusenosti čo je ten v koho neveriš že nim naozaj je!
    • rival ak chces suroviny kludne mi napis... v skutocnosti to suroviny niesu su to len pocitacom generovane cisla a neviem preco je o tieto cisla taky zaujem... len preto ze maju graficke znazornenie surovin? :D

morfo robis hanbu svojmu avatarovi.... kym som si neprecital co pises a neuvidel ako pises? tym myslim to (W) co vsade pchas... myslel som ze budes uz vyrovnany clovek akym morfeuz kazdopadne bol... ty nevies co robis a ani nevies naco zijes...

co sa vojny tyka, ferovost by nastala len v tom pripade keby sa danym protihracom resetovali a vyrovnali sily. az tak by sa ukazalo kto akym hracom je... takto je to najubohejsie co k tomu morfo moze dat...

byt silnym hracom neznamena ze musis vsetkych napadat.... je to ako s autom ak mas rychle auto nemusis jazdit rychlo tak sa da zistit ci si aj dobry sofer....
      Napadnut slabsieho, je ako kopnut si do bezbranneho... odporucil by som zrusit simulatory a zakazal ich ... nech aj silny maju nejake tie straty
      Odsudzujem suverenitu bezohladnost a drzost... :minigun:

The post was edited 1 time, last by vladogard ().

• že vás to ešte baví :)
      Rival aj keby bol Legenda neviem ako dobrý hráč je to len hra čísela keď nemá podporu ako morfo ktorý vedie ali profi hráčov o čom niet pochyb viac ako polovicu si pamätám z Capelly a ešte sa im vrátila tajná zbraň aj keď som sa sním v boji nestretol a dokonca sme si ani nepísali ale Lucifer je tiež jeden z top hráčov
      A čo sa týka charakterov či za čo to tu vydávate to že niekto lieta všade a niekto skoro vôbec je len o taktike a to že niektorý ľudia nemajú gule na to aby si priznali že potrebujú pomoc je už len ich chyba a hlúposť
      A základ sú pravidlá a návody ogame hrám už nejaký ten rôčik a nebojím sa opýtať keď niečo neviem

Tak páni záverečné uznesenie je že kto chce má a kto to fláka ten má tiež ale také veľké :)

The post was edited 1 time, last by MIKI ().

• MIKI: ešte sa im vrátila tajná zbraň

Tajna zbraň teraz pojdem po každom z OPFC a začnem od tych najslabšych.a na mofoo a tešim najviac.
      Nič v zlom proti chrisi ,Anina111 ale niektorym z ich ali.Ale je na mojom čase sa postaviť a vzoprieť sa niektorym