Kapusta,salaty,karfioly a ine hlavy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kapusta,salaty,karfioly a ine hlavy

vidim ze nie na jednom mojom prispevku sa odbavilo par ludi a chcem reagovat nan,ked totiz sa uz nan ani neda,pretoze je uzavrety,
      narazam na prispevok bol som prefiltrovany GO,svoju poklonu a hlboku uctu skladam tomuto operatorovy pretoze som ho oznacil ako za onen iniciatores,
      preto prijmi moje prepac,toiz som zistil ze onen problem bol v nastaveni firefoxu,ked restartnes mozilu tak ti naskocia okna v nudzovom rezime a tam doplnky niesu nainstalovane,
      takze asi tak,
      velke chehche vsetkim ktori sa snazili v tomto prispevku o nadvladu mojho uctu a manipulovanie s nim,aj ja som sa pobavil a moj brat antifajny odkazuje vsetkym nadrzanym hackujucim aktivam ze pride cas aj fajnyho a coskoro sa objavi pred branou tvojej kolonie,a co tam?
      no asi jedna vec,otvori tu schatranu latrinu sadne si tam,vysere a este po sebe zanecha ten kapustovy smrad,
      poobzera sa kolom dookola a zo sebou zobere vsetko zeli co ta kolonia ma a navyse s tvojej letky spravi jedno velke smetisko na vyrobu sladkych lentiliek nakazenych tvojim smradom,prde :rofl: :rofl:

a este jedna vec,vo svojom profile si tu nemozem ani dobre zasrat na latrine,pretoze moj podpis jak tomu nasvedcuje nevyhovuje poziadavkam onej latriny,totiz je to zelena a chlpata brokolica ktora zanechava pravdepodobne nie dobre nasledky v latrine
      na ikariame som tu onu akciu aj s podpisom vykonal a presla konkurzom,takze neviem,bud kapusta alebo brokolica :crazy:
      konec

The post was edited 1 time, last by fajny ().