Darujem účet s top3 fleet na OGAME.sk

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Darujem účet s top3 fleet na OGAME.sk

Darujem účet

Fleet je top3 na ogame.sk,
    záujemca musí byť fleeter a
    mať za sebou minimálne solo boj s celkovými škodami 5 miliónov bodov.

V ranku je účet na top15 mieste (18,2 m bodov)
    Vo fleet ranku je top3 (14,9 m bodov)
    V čestných bodoch je top1 s (2,4 m bodov)

9 mesiacov z toho 3 bojové

plus približne 700 miliónov deutéria :)

Kto má záujem, pošlite mi mail s linkami na vaše boje a odpovedzte na otázku, prečo by som mal darovať účet práve vám.

S pozdravom

The post was edited 1 time, last by K9SRB ().

• Zdravím. Mal by som o účet záujem. Keďže sa to na ogame cz upokojilo mám dosť času hrať aj inde. Písal so už skôr do iného vlákna že hľadám účet, ale nikto sa neozval.
    Zdravím. Mal by som o účet záujem. Keďže sa to na ogame cz upokojilo mám dosť času hrať aj inde. Písal so už skôr do iného vlákna že hľadám účet, ale nikto sa neozval.
    Hľadám účet.
    Ospravedlňujem sa že je tu tento post 2x ale zblbol mi net. A ešte otázočka: na aký mail ti máme písať???

Každe ráno pamätaj,
    že žijeme chvíľu len.

Každý večer pamätaj,
    že nemusí svitnúť deň.

• Každe ráno pamätaj,
    že žijeme chvíľu len.

Každý večer pamätaj,
    že nemusí svitnúť deň.

The post was edited 1 time, last by Death ().

• LOL, to čo je za trápne požiadavky ? Nepamätám si teda presne ako to bolo kedysi so škodami, ale posudzovať hráča podľa toho či spravil boj nad 5mld TD solo .... to je ozaj iba recesia. Pre príklad, kedysi hrali na UNI2 hráči ako estel, fiodorenko, sRa a také boje nemajú no strčili by do vrecka 99% dnešných hráčov....takže buď sa tomu nerozumieš, alebo si tu len honíš ego :lol: Ale skôr by som povedal to druhé.....však Zedols :pleasantry:

PS: ak si ty nedostal perma za multiúčet, predpokladám že si tu môžem v pohode zaflamovať kým sa modi zobudia... ste sa sťažovali na Hausa a Remma ? Nečujte sa že tu je teraz bordel :wink:
  • Tie požiadavky sú drastické, skôr by som povedal že také škody urobí po vačšine len hráč, ktorý je ochotný hrať jeden vesmír fakt 3 a viac rokov.

Čo sa týka toho chaosu, tak áno je tu a velký, admini neodpisujú, Tomaaas tu nebol tak 2-3 mesiace atď...
    Multy Userov je tu viacero a neserie to nikoho, takže Anarchiáááááá :D
  • Nadherna statistika ZEDOLS! APLAUS!

Zedols ide darovat ucet? HA! To si radsej necha prevrtat koleno tupym vrtakom nez by ho niekomu dal. Blbost, uz len preto, lebo za tychto podmienok je moznost, ze k dobremu uctu sa dostala nejaka lama, co spravila dakde nahodny 5mld utok a ziskala by jeho ucet. Ako priklad uvediem takeho mordocha z ogame cz. Zedols urcite sam velmi dobre vie, ze velkost TD nerozhoduje o skille, ale o veku vesmiru a keby ho chcel naozaj darovat dobremu fleeterovi podmienky by nastavil trochu inak. Toto vlakno je iba choromyselny trolling, na ktorom sa zabava snad iba on sam, pretoze dosahuje orgazmus zakazdym, ked si precita svoj vlastny prispevok a predstavi si, ako po jeho ucte bazia tisice ludi, no bohuzial nikto z nich tak vysoke TD nema. Ako vravim TD nieje skill a machrovat tu s tym ja neviem je to take prihluple Zedols. Pekne si ten ucet nechaj a ja si po tu Tvoju letku pridem. Snad nase vesmiry spoja. BYE

• Ramzes - aký multi? ktoré su moje dalšie účty? všetci tu píšete o niakom zedolsovi, že vám neni hanba... mám pocit že ZEDOLS je legenda ogame a tá tu bude večne... ja som k9SRB podla mojej ex aliancie. Ak chceš tvrdiť opak a nahlasovať ma, nech sa páči ale píš k veci, tu je vlákno že darujem účet a vyjadrujete sa tu presne tak, ako som očakával, závistlivo a zas hladáte čo by ste zdrbali :D JE TO MOJ účet a ja si možem klást aké chcem podmienky... píšeš že by strčili hráči z uni2 99% hráčov do vrecka, no možno áno... ale tak isto boli reči ohladom spojenia vesmírov a toho, že bude moj účet totálne zlikvidovaný..... kde sú tí hráči, ktorí sa takto vyhrážali na fóre? skutek utek a ja tu hrám prvú ligu...

K ostatním len toľko, opakujem, je to moj účet a ja rozhodujem komu ho dám, rozhodne ho nedostane niekto, kto si zostrelí miliónovú flotilu a hovorí si fleeter.... hladám prvoligového hráča a už sa mi ozvali traja prvoligový hráči z ogame.org, hádam si nemyslite, že toto je jediné fórum v celom vesmíre, kde som postol moj request na hladanie náhradníka. zobudte sa bože moj, každí z vás tu má pod avatarom číslo tisíc, to vy tu žijete s ogame dlhé roky a vypisujete tu nezmyselné komenty na fóre už roky... ale nesúdim vás, v hornej dolnej asi inej zábavy neni...

ale neodsudzujte hráča ale hru ak sa vám nedarí :D

Rekapitulácia, žiaden multi sa nekoná nakoľko niesom ten, o kom tu všetci píšete. AK budete mať dokaz, že som, nech sa páči veľmi rád sa s ním budem konfrontovať.

a účet dostane hráč, ktorý je fleeter z prvej ligy a nie žiaden LOLO ktorý má tisíc komentárov od veci na fóre a len rýpe do ludí jedna radost... kukol som si fórum a tie trápne uštipačné komenty sa vobec netýkaju len mna, je to zakódované vo vás a je mi vás lúto, že sa takto odbavujete, tipujem že polovica z vás komentuje aj na čas.sk ako banda LOLOV

Odteraz tu píšte len záujemcovia o účet a vy, čo nemáte 5 mld boje tu nefnukajte a ani to tu od veci nekomentujte, je to naozaj trápne, píšete že ja si tu honím ego ale ani jeden z vás si neprizná, že je to presne naopak..... ved sa na seba konečne pozrite, typická slovač, aj nos druhému závidite, spravil som si research a drvivá vačšina z vás je z dediny, máte to v náture a ja vás za to neodsudzujem ale radšej budte ticho... a áno, som arogantný, som ten chlap ktorý ide za tebou v čiernom géčku a tlačí ta do vedlajšieho pruhu.. a čo.. uhni

ahojmoj
  • aspoň nehovor take kraviny že niesi zedols, ty si važne mysliš že si legenda, ty si iba obyčajny hrač čo si mysli že je najlepši ale pritom si každemu iba nasmiech, ty si chceš len užiť slavu ktoru ti nikto nevie prejaviť a ani sa nečuduj, keby si sa v hre spraval ako normalny človek a každemu sa nevyhražal, neutočil na ovela slabšich hračov tak by ti tu slavu prejavyli všetci, legendou si sa stal akurat tak tu na fore, aj to takou že sa na tebe budu smiať ešte dalšie generacie :thumbdown:
  • som ten chlap ktorý ide za tebou v čiernom géčku a tlačí ta do vedlajšieho pruhu..
    ach jaj moj, ty na gecku??? ty si jazdis po Bratislave na GTIckovom Golfe, ktory ti kupili rodicia a tvaris sa aky si mafian, vyhrazas sa ludom, ze sa ti maju vyhybat a potom ked ta clovek na ulici stretne s tvojim zakrpatelym psom, tak radsej sklonis hlavu. si obycajny posera a preto si mal zamrazeny ucet veeelmi dlho po zlucovani. v ogame som si mozno nekupil tolko bojov co ty, ale v zivote som dosiahol uz len tym, ze som sa rano vykadil, ovela viac.

a este jedna vec, kto by sa prosim ta z orgu trepal na mrtve sk??? bla bla bla ty nula, nula bez tvare :D

sers
  • Taskmaster wrote:

aspoň nehovor take kraviny že niesi zedols, ty si važne mysliš že si legenda, ty si iba obyčajny hrač čo si mysli že je najlepši ale pritom si každemu iba nasmiech, ty si chceš len užiť slavu ktoru ti nikto nevie prejaviť a ani sa nečuduj, keby si sa v hre spraval ako normalny človek a každemu sa nevyhražal, neutočil na ovela slabšich hračov tak by ti tu slavu prejavyli všetci, legendou si sa stal akurat tak tu na fore, aj to takou že sa na tebe budu smiať ešte dalšie generacie :thumbdown:
    máš záujem o účet? nie? tak to tu nekomentuj....

a píšeš veľkú naozaj veľkú PRAVDU, ak by som sa správal podla vás, bol k vám milý, písal samé srdiečka a komentoval vaše boje tak pravdepodobne by drvivá vačšina prejavila istú dávku úcty a mal by som "slávu" :D ok.... lenže ja mám na háku niake fórum kde drvivá vačšina ludí je neprajná banda hejterov ktorí ani len nehrajú hru a len komentujú iných hráčov, zabŕdajú a vyvolávajú konflikty....

nebudem tu vypisovať boje a čo som všetko spravil na ogame.sk, ja niesom komentátor a nehladám úctu na virtuálnom fóre ako poniektorí z vás

dám vám len takú otázku na zamyslenie... čo si myslíte, koho si bude človek pamatať viac :
    1, človeka ktorý len trápne komentuje boje na fóre
    alebo
    2, hráča ktorý mu zlikvidoval flotilu ktorú roky budoval ?

hráčov sú stovky, na uni1 to boli celé zahraničné aliancie, TOP boje v tej dobe ktoré žiaden iný vesmír nemal a do tejto chvíle tie boje neboli ani prekonané, helena vondračkova ak si spomenie ogame.sk spomenie si na mna, nie na vás že ste to trápne okomentovali... to ja som ju žničil..

OK, pre moderátorov - poprosím toto vlákno uzatvoriť, rozhodol som sa že účet darujem zahraničnému človekovi z ogame.org ktorý prejavil záujem, neovláda slovenčinu tak bude ukrátený o tieto super inteligentné komenty našich spoluobčanov a o to bude mať príjemnejšiu hru.

Bohužial, či chcete alebo nie, na Slovensku neni vhodný kandidát ktorý by hral prvú ligu a bol by hoden takéhoto účtu...

Pre vás ostatních, uvedomte si, že nehráte prvú ligu ale len ju komentujete... vy komentujete, ja hrám... som za tebou v čiernom géčku a tlačím ta do vedlajšieho pruhu, uhni a nebrzdi premávku... toľko k vám dedinčania, alloha :D

Frigidito - úplne od veci, ale úplne... ale vymýšlaj si daľej, určite to tu niekto LAJKNE a bude tvoj kamoš...

The post was edited 1 time, last by K9SRB ().