darujem ucet

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tak dufam, ze som posunul do dobrych ruk.
      Za tie roky som bol dokopy tusim 4 dni v dovolenke asi 4 krat zostreleny ,ale nikdy nezlomeny :modo:
      Vyse roka sa mi vyhrazal zjedols a pokusal sa aj Vazaper.. s Kensinom sme mali tichy mier.
      Priatelia dakujem. Teraz som na GEMINI ,takze opat sa stretneme :-) :sniper:
    • Killysportus wrote:

Tak dufam, ze som posunul do dobrych ruk.
      Za tie roky som bol dokopy tusim 4 dni v dovolenke asi 4 krat zostreleny ,ale nikdy nezlomeny :modo:
      Vyse roka sa mi vyhrazal zjedols a pokusal sa aj Vazaper.. s Kensinom sme mali tichy mier.
      Priatelia dakujem. Teraz som na GEMINI ,takze opat sa stretneme :-) :sniper:
      a prečo si neukázal vesmíru boj, kde ta ten tvoj zjedols zlikvidoval na totálku? si sa hanbil za drtivú prehru? na fóre frajer a v hre skutek utek, ani špionáž ani pokus o útok, si pán :) a ps; teší ho, že očakávaš boj vs vazaper, ale pravdepodobne nič nevieš o najsilnejšom spojenectve vo vesmíre, ktoré drtí jednu alianciu za druhou... ps2; silno sa tešíme na nového nástupcu ktorý nás krásne zasponzoruje..
    • ako ved hej. mna stvala jeho neuveritelna arogancia v hre. to ze je dobry mu nik nepopiera ale to bol aj haus a tiez sa z neho vyklul podvodnik a spina. tak odbavovat sa na niekom koli tomu ze ho strelil mi pride divne. hlavne ked ma 14 uctov a dalsie kupuje za hotove heh. to je privelka konkurencia. a to ani nieje na 1 mieste ( lama)

The post was edited 1 time, last by flint ().

• Ano on je taky arogantny a poriadne. Prehodil som s nim kedysi zopar PM a po asi tretej sme sa veru uz s krikom a piskotom stipali, hryzli a tahali sa za vlasy, ako dve bukvice. Nevadi, ja len dufam, ze sa raz spoja tie spravne vesmiry a potom mu ten arogantny chochol padne. Inak to co pises o tom kupovani si uctov hmm to som veru nevedel. To je ale pekny previt tento zdrbols :D

• Flint , zbytocne sa s nim rozculovat , len sa smejem v akom svete zije
      s niekolko rocnym naskokom v hre sa lahko drtii konkurencia ,ale cert to ber , ci viem ci neviem ,, vid gemini top10solohit
      zostreleny som bol koljom, fiodorenkom , vazaperom , zjedolsom kazdi okrem posledneho boj zverejnili , je to na utocnikovi ci sa pochvali
      kedze je zjedlos vseobecne svojim hlupackym chovanim nenavideni nedava suboje na forum ,lebo by mu aj tak tam iba nalozili , moze si zato sam :pump:
    • mňa by skôr zaujímal prečo moderátori ešte nezakročili a nezamkli vlákno, keďže vôbec sa nediskutuje o darovaní účtu, ale o osobných problémoch niektorých bývalých top hráčov.

<<< Quinn to zde navštívil: Protože to není tvoje vlákno a zakladatel má právo jej mít otevřené dokud účet nepředá; anebo jej zamkneme automaticky po určité době, která ještě neskončila. | Otázky směřuj do: >>>
      Nolite iudicare me, quid tu facis.
      Homo non est infallibilis.
      Quis potest dimittere peccata sapientis.
    • jajaj ZJEDOLS ci ako sa mu nadava je stara kapytola a ten ucet co ma teraz neni ani jeho pokial dobre pamatam jemu dali perm ban a tak skoncil zobral ucet po chewbacha a ten ma doteraz a ano sundal aj mna aby som sa priznal lebo on by to isto napisal ale viacej choreho cloveka ako je on som nezazil PS sorry za spam ale nedalo my tp nenapisat
    • pridam dalsi spam...
      Zjedols prisiel na andromedu po exoduse z UNI1 ....nebol na andromede dlho ale poviem vam ....malo pramalo hracov malo so mnou problem , a takisto ja s inymi som nikdy nemal problem ale s nim ANO...zbytocne komentovat !!! :thumbdown:
      PS: nepametam presny detail ale na fale som videl jeho utok HS ...doletiet skor som nestihal a pri navrate som ho nechcel lapat lebo ako vies bol som miner a moja 4 mil flot to nestihala k 14 milonom...cisla nepustia....tak som na 1s nacasoval recky a uchmatol trosky. No tie vyhrazky atd...... no koment

----nezabudni že za každým počítačom sedí človek---

The post was edited 1 time, last by SFSF: odpoved SAMARE ().

• spam na druhú... ak treba, dám ho aj na entú :w00t:
      SFSF ja som náhodou ten problém s tebou hladala a nenašla som, normálne som bola sklamaná, ale len málo a chvílku :)
      Nebol si to ty, kto ******sa škrabkal, či hladkal, vlastne chválil jeho čestné body a čo a o čom svedčí, noo..dúfam, že ste už prišli na to, skade tie čestné body má :thumbup: škoda, že si neprezradil viac, aký problém si s ním mal ked už spamuješ :)
      SFSF, máš ZALEPENU schránku/poštu :dance:

ps. napíšem len, nie si jediný, ale urobil si to sQuelle :D poznám, z rozprávania Tsunamiho :phatgrin:
      urobil mu to samé = a potom vyhrážky atd :love:
      Je smiešne, dostať od niekoho, kto bol snad rok v mraze, pm typu - neutekaj do dovolenky, prosim ostan tu par dni a spravis mi radost.... :phatgrin:
      Ludí to tam nebaví, nie každý po roku mrazáku, ako on, je zrazu nadržaný ako fena a ide hrať a klátiť, či mlátiť na prázdnom uni velké nič, automaticky je zvrhlík, ktorý uteká :thumbup:

The post was edited 5 times, last by babyIroniC ().