Darujem účet

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Darujem účet

Tento účet už dlho nenapredoval, už viac krát som chcel skončiť, ale vždy som si to rozmyslel. Môj prístup hre je aj vidieť, keďźe ma pár krát zostrelili, aj keď v podsate o letku som prišiel len 2x, raz pre pasivitu, že som tu týźdeň nebol (je to aj na fóre), druhý krát som zaspal po skúške, na ktorú som sa učil celú noc :D , tam som prišiel o surky , čo som šetril na astro 21 a 50 hviezd ... Posledný týždeň mi vybrali takmer všetky kolónie, tak si to odniesli satelity a obrana.
    Teraz k účtu: Je na 26. priečke, sú tam len dobré doly, výskumy obrana, v ktorej je veľa bodov, ale ako sa ukázalo, ani tých pár suriek nevedela ochrániť :D . Letka žiadna, 11. planét, 3 v g1 (dobre rozmiestené), jedna v g2 a zvyšok v g6 na kope. Je tam 9 mesiacov (5 v g6). Mám tam cca 75 boostrov a podobných vecičiek, čo som získal a neminul. Účet sa hodí asi jedine pre minera.
    Prikladám rozloženie bodov:

Kto má záujem, píšte sem, alebo na Gemini, dúfam, že sa niekto ozve, nerád by som ten účet zmazal ;(

The post was edited 1 time, last by Yano ().