cas na zmenu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Heh, tak ked nas uz nic nenapada tak pouzijeme uplne blbosti ako odpovede ze sexik ;) Nevraviac o tom, ze nejaky 1000trilion hyper rychly vesmir by uz bolo hodne riesit kontrolou cez system a nie cloveka, tak by to aj dopadlo. Pre mna osobne su to uplne blbosti riesit nejake ultra rychle vesmiry, ked sa tu stretame s uplnym nazaujmom hrat. Je to ako vytazit i tu poslednu kvantovu bodku zabavy z tejto hry. Ano na to by uz ultrarychly vesmir stacil :) Zahrat si, mat v priebehu dna ci tyzdna take urovne budov, vyzkumov a take pocty lodi, o ktorych nikto nikdy nesnival. A po tom tyzdni prestat hrat a uz nikdy tuto hru nehrat... Skvela volba.
    Ale schvalne, rypnem si, ze ako pokracuje to riesienie na lepsi forum. Nejak to ostalo stat. Adminov to stale bavi to tu obhospodarovat hehe, a napady od hracov posli, ci iba sila tlacit ich sem :)
    Citite sa sami? ;)
    -OGame potrebuje zmenu!-
    OGame recenzia
  • Maťo ( nestem hovoriť nancy, lebo už ani sám pán boh nevie kolko nickov si tu vymenil ) konečne si na to prišiel? Tolko to trvalo? Vymreté je to tu nie že teraz, vymreté je to tu už podľa mna pekných pár rokov ( pár sú minimálne dva :D ) , ale neni to krásne tu prispievať? nemá ti kto na to čo povedať, napíšeš niečo, reagujú dvaja ludia, s toho je jeden tvoj multi nick a druhý je Lord Edo, rozvedieš tu diskusiu o zmene systému, ale pritom ten systém nemá kto podporiť, pretože v diskusií sa z recesie zapojím ja, Edo a ty a všetci ostatní ktorým je to jedno.
    Má toto význam iný ako prispievať boje, písať glotr, uži dačo, zisky a veci? No nemá.
    Treba sa s tým zmieriť tak ako to je a hotovo.
  • Matisek, dolho som rozmyslal, ako na Teba reagovat. Podal si mi ruku a nechcel som byt hnup tak som Ta nechal na pokoji. Ja ju ale odmietam, schovaj si ju pekne do vacku. Kamaratstvo s Tebou mi totizto neprinesie nic pozitivne tak naco sa tu opickovat vsakze. To aby bolo jasno medzi nami dievcatami.

Chcel by som pochvalit Tvoj brilantny um a dvovtip. Tvoja schopnost dedukovat je nevidana a neslychana. Vyzera to ze si si prepil zdravy rozum.

Ja som typ cloveka, co ked niekde hra tak sa hra aj na fore. Velmi dobre vies, ako sa viem svojsky na ludoch zabavat. Tentokrat som si vzal na musku tomasa a kvina a toto cele vlakno bol po prvych piatich prispevkoch uz len vtip. Nikdy som ani len na chvilu neveril, ze by som tu mohol cokolvek pomenit ci boze chran ist do teamu :D Kriste pane! Zda sa, ze si len naletel mojej malej hre a to nie malo, kedze som si vsimol, ze si sem doletel ako splasene kura a chrlil si tu jednu sprostost za druhou a este si v domienke, ze to tu rozbehnes na plne obratky zalozil svoje soplave vlakno o ktorom si si myslel, ze sa tam ludia zacnu hrnut. No akoze skutocne som sa za tu dobu, co som hral na gemini a pokojne si tu trolloval, nasmial, ze som zasa zmotal zopar hlav a podarilo sa mi nasrat team :D

Takze, laskavo prestan sa mi pchat do rektalu, inak odtial pojdes s najblizsim IC ckom von a zmierni chlast, lebo to uz zacalo skodit Tvojmu racionalnemu usudku.

btw ja nie som nancy ani Mato :hmm:

• Stes nestes Woflnigth, proti vetru nist nenastis. Aj by som ja cosik uzil, ale uz som vypeu, glotr nemam, fotra tez ne, zisk, no to som v minuse vac, zmine este ani neprinde, secko som prestrebau, pokupoval som hmotu cirnu, ta sa pri utoku ani vstrebat nestela. Prispivat je tu krasne, tak spivajme tu nasu, Za orechom o malinuuu s Ancu dinom danom. Par su dva ale dva mam zuby, to nist, o tem po tem. Do je Edo? nerobeli sme mi spolu nekde? sak ozvi sa mi na postu Edo, jak sa pozname nahodu. Jak sa pozname a si to ty tak si mi dlzny poslopat pivcisko. Dig a do je tomas a kvin? neni to ten jeden z nich co som ho zrecykluval?
  • Počkať, počkať, počkať Nancy, ja sa tebe pchám do zadku? To hádam ani nemyslíš vážne, rob už konečne niečo s tvojím egom prosím ťa. :D
    Ty si pre mňa tak hlboko vyhnitý hnoj, že keby sa niekto taký ako ty, ku mne takto choval v reále, tak by som si na ňom nacvičil také karate, že by si fokle leštil ešte pekných pár mesiacov.

Tak isto sa tu prosím ťa prestan teraz oháňať drístami o tom že si neni ten a ten a prestaň tu aj písať o tom ako si toto a hento nemyslel vážne.
    Keby si mal aspom kúsek mozgu a nie len prehúlenú hlavu, tak by si moju iróniu od prvého do posledného príspevku lahko našiel, dokonca by si podla mňa pochopil že tou ironiou som sa snažil naznačiť, aký absurdný primitív si ty sám aj s tvojími návrhmi.

Ty prispievaš keď hráš je možno pravda, netuším kolko multi účtov dokopy už máš, zrejme viac než dosť , pretože tvoj obzor reality je tak úzky, že viac ako hrať ogame ani nemôžeš, preto hráš vkuse a dovolím si tvrdiť že si najtipickejší príklad frajírka sediaceho za počítačom, na viac by si sa nikdy v živote nezmohol.

Dúfam že aspom teraz budeš mať kúsek chochmesu a zavreš už konečne hubu a namiesto toho sa budeš pokúšať pozrieť do zrkadla a nedogrcať sa zároveň.

Howgh.
  • Nightwolf wrote:

Počkať, počkať, počkať Nancy, ja sa tebe pchám do zadku? To hádam ani nemyslíš vážne, rob už konečne niečo s tvojím egom prosím ťa. :D
    Ale nie, preco by som si to myslel? Ja som o tom presvedceny. Za tu dobu, co sa "pozname" si uz okukany. Si presne ten typ cloveka, co vsade zo seba robi gaspara a je ochotny ist kludne do najvacsich extremov, len aby si ho oblubili a zaroven tym zakryl svoju ubohost a mohol sa vopchat do kanalizacnej rury. Takisto chapem Tvoje pitivo, po ktorom sa Tvoja zhnita mysel oslobodi a mozes tak bez zabran prezentovat svoj talent dvorneho klauna pre zaistenie si maximalnej oblubenosti a pre lahsi prienik do rektalnych otvorov. Dokazem si Ta predstavit, ako je Tvoje ego lestene, ked po divokej prepitej noci, kedy si sa na boso smykal vo vlastnych zvratkach, kazdy rozprava o Tvojich zhovadilych cinoch a citis sa pri tom ako Edison, ked vynasiel ziarovku. Klaniam sa, na toto by som ozaj nemal a ani nikdy mat nebudem. Si pan!

Nightwolf wrote:

Ty si pre mňa tak hlboko vyhnitý hnoj, že keby sa niekto taký ako ty, ku mne takto choval v reále, tak by som si na ňom nacvičil také karate, že by si fokle leštil ešte pekných pár mesiacov.

FFiii, kde mam zapisnicek? Zjedol si 5 kilo megamasu, ktomu dva kreatiny, podvihal 5 ciniek, biceps Ti narastol o centimeter, nahodil si tricko bez rukavu a uz si velky gadzo. Ty chcem sa spytat, to chodievas von a mas oblecene kimono? :phatgrin:

Nightwolf wrote:

Tak isto sa tu prosím ťa prestan teraz oháňať drístami o tom že si neni ten a ten a prestaň tu aj písať o tom ako si toto a hento nemyslel vážne.
    Ja rozhodne nedristam, som vazny ako srdcovy infarkt. Ber to prosim na vedomie.

Nightwolf wrote:

Keby si mal aspom kúsek mozgu a nie len prehúlenú hlavu, tak by si moju iróniu od prvého do posledného príspevku lahko našiel, dokonca by si podla mňa pochopil že tou ironiou som sa snažil naznačiť, aký absurdný primitív si ty sám aj s tvojími návrhmi.
    Kusek mozgu hmm, to znie, ako keby si to pisal tesne pred velkou potrebou a nasilu zadrziavanou. Naozaj vtipne slovne spojenie, pouzite pre akysi mačovský efekt typu Ja som vtipny dam Ta dole. Pre Teba tak typicke. Nevadi, ze je to hlupe, vzdy je sanca, ze sa z toho nejaky rektal roztvori.

a nie tu ironiu Ti neverim, jednoducho a jasne proti tomu hovori Tvoje vlakno, ktore si zalozil s velkym natesenim a ocakavaniami, pretoze si si evidentne myslel, ze si IRON MAN a zachranis svet, bez obleku si vyskocil z druheho poschodia a padol si rovno na hlavu.

Mates zober kimono a nauc sa flamovat.

• Nancy, teraz si ma zase raz utvrdil, že žiješ tak 5 rokov pozadu.
    Prečítaj si to po sebe ešte raz a zamysli sa nad tým čo píšeš, čím sa oháňaš a ako vlastne žiješ.

A potom ano, keď tu už spomínaš tie tvoje drísty čo ja robím a čo nie tak dám zopár faktov už ked si ma začal spomínať :
    1. IRON MAN som neni, ale aktívne na neho trénujem, tie preteky sú dosť prestížne, neviem či vieš čo to je, zrejme nie, ale google ti prezradí vela.
    2. Oblek? Áno v obleku som každý deň momentálne, bohužial práca inak nedovolí.
    3. Kimono? Nie kimono nenosím, žiadny z mojích tréningov to nevyžaduje, pri sparingu stačia aj rukavice a trenírky.
    4. Alkohol? Ešte aj vtedy si nepochopil o čom píšem, alkohol a opíjacie ceremoniály sú už dávno neni na mojom rebríčku zálub.

Ty si vážny ako srdcový infarkt :D Preto ťa vždy a všade všetci vážne berú, že? :D :D

PS: Založ si další nick, Trolling Superstar, Nancy + ďalšie ti ešte nestačili, lebo tak vážne ťa všetci berú, až ti doteraz vždy museli dať permanentku. :D
  • To je zas taky prispevok, ako pod ma totok. Ako tie trapacke bitky, co si vsade postoval a keby som ich nekritizoval tak by Ti do nich nikto ani neprispel

Ty ked si letel von z vajca tak si musel narazit hlavou na gumu a to pekne tvrdo. Jedine logicke vysvetlenie Tvojej nevydarenej osobnosti. Ani v hre Ti to nejde ani na fore. Na Tvojom mieste by som sa dal radsej utratit. :D

Warn za trolling a flame. //Buddy

• Začínám mít pocit, že tohle téma ztrácí smysl. Reálné návrhy nějak nikde, začínáte se tu urážet.. Takže zavíráme krám.

Pokud by měl snad někdo chuť vrátit se k původní myšlence zlepšení tohoto fóra a měl něco, co stojí za to zde zveřejnit, stačí PM a můžeme to tu zas otevřít.