Obchodnik z expedicii nemeni kurz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Obchodnik z expedicii nemeni kurz

V poslednych dnoch som mal stastie na najdenie obchodnika na expediciach (az 3x). Kedze som nemal predtym privolaneho ziadneho obchodnika, system mi vygeneroval nahodneho, ktory predava kovy. Vygenerovalo to kurz 3:2:0.96. Kedze som chcel predat krystaly a pomer 3:2 nie je najlepsi, ponuku som nevyuzil. Nasledne som na expedicii nasiel opat obchdnika, ale kurz sa nevylepsil (to som si povedal, ze nahoda). Teraz som nasiel obchodnika tretikrat a kurz stale ostal rovnaky. To uz nahoda nebude, to bude asi chyba.

Dodatok. Najdenim obchodnika, ak uz som obchodnika mal, by sa mal kurz vylepsit. Teraz sa vsak obavam pouzit TH, pretoze neviem ci este lepsi kurz mozno ziskat.
    • Nejde ani tak o to, ci je to vyhodny kurz alebo nie, ale o to, ze obchodnici z expedicii nemenia kurz a to je chyba (rok dozadu to urcite chodilo, lebo som sa takto dostal k najvyhodnejsim povolenym kurzom). Skusal niekto v poslednej dobe, ci obchodnik predavajuci inu komoditu meni kurz, ak sa najde na expedicii?

The post was edited 1 time, last by dudasl ().

• Obchodnik z expedicii nemeni kurz

ja so menil minuly tyzden a pouzival som temnu hmotu dalo mi taky isty kurz ako tebe tak som zaplatil 3x temnu hmotu a dvakrat sa to zdvihlo a naposlednej to uplne padlo dole nema to zmysel ak chce niekto nieco zmenit a pouzit temnu hmotu tak sa to ani neoplati malo by to byt ze ked nou platis mas dostat lepsi kurz a nie este horsi
    • Takze po dlhsej dobe som mohol opatovne otestovat obchodnika najdeneho na expedicii a jeho kurzy. Teraz sa mi pre zmenu podarilo najst obchodnika, u ktoreho som mohol predat krystaly. Na pocudovanie opat som dostal kurz 3:2:0.96 (mozno to je len nahoda). Obchdnika som nevyuzil a pockal, kym expedicia nenajde dalsieho, ktory by zlepsil kurz. Obchodnika som odvtedy nasiel trikrat, ale k zlepseniu kurzu som sa nedostal.

Chcem preto poprosit vedenie, aby sa v GF opytali:
      1. Preco sa nezlepsuje kurz pri obchodnikoch najdenych na expedicii, tak ako to bolo v minulosti (toto je takmer iste, takze im to mozete poslat ako bug)
      2. Ci pri expediciach je kurz vzdy 3:2:0.6

Ak niekto iny najde obchodnika na expedicii, napiste sem kurz, ktory vam ponukol. Tiez napiste, ak budete mat obchodnika privolaneho a opatovne najdete nejakeho na expedicii, ci vam zmenil kurz.
    • Ten prvy bod si myslel tak, ze ked najdes druheho obchodnika na rovnaku surovinu, tak ti nezlepsi kurz toho prveho, ale ho proste premaze ? Samozrejme v pripade ze mas toho prveho stale nepouziteho.
      To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).
    • Parto wrote:

Ten prvy bod si myslel tak, ze ked najdes druheho obchodnika na rovnaku surovinu, tak ti nezlepsi kurz toho prveho, ale ho proste premaze ? Samozrejme v pripade ze mas toho prveho stale nepouziteho.

Pokial nemas este ziadneho obchodnika privolaneho, tak ti system vygeneruje obchodnika s obchodom s nahodnou surovinou. Ak vsak uz nejakeho mas, tak system surovinu ponecha, no mal by zmenit kurz (mal by ho zlepsit). Ta zmena kurzu sa u mna nedeje, co neviem ci je bug, alebo zamer.
    • Co sa tyka zmeny kurzu, nemusi ho zlepsit, generovanie zmeny kurzu je tak isto nahodne, ako pri prvom najdeni.
      A co sa tyka duplicity obchodnika na jednu surovinu, teraz to funguje tak, ze druhy obchodnik premaze toho prveho, neviem ci je to bug alebo zamer. Hovorim teraz z vlastnej skusenosti. Uz sa mi to stalo na tomto serveri 2x za posledne tyzdne.
      To ako žijeme je jedna vec a vačšinou sa s tým nedá nič urobiť, ale nemali by sme strácať kontakt medzi sebou. (Príbehy obyčajného šialenstva).
    • Nemohol a ani nemozes mat naraz dvoch obchodnikov, takze to co pises je zamer tvorcov hry. Ale, keby som mal mat zakazdym nahodny kurz, tak by sa mi mal menit, no mne sa nezmeni (reportujem to uz od aprila, dokonca pre viac druhov surovin). To sa uz nezda ako nahoda...
    • takze ty mas stale ten isty kurz a vsetkym ostatnym hracom to funguje ako ma ? zaujimave, ale chyba nebude v hre samotnej, pretoze potom by to robilo vsetkym a nie len tebe ... skus vymazat temp, temporary internet files a dalsie adresare, kam system uklada tie "prebytocne" udaje, mozno aj vsetky cookies, neviem ci si dokazes vyselektovat, ktore suvisia s hrou a ktore nie ... ak to teda robi takto ako hovoris, bude to skor nejaky stary script, ktory si drzis v systeme a potlaca ten novy aktualizovany ... ak mas antigame, alebo galaxytoolbar, tiez tam moze byt nieco co takuto chybu sposobuje.
    • Hmm morfoo asi mas pravdu. A nevies kedy sa to zmenilo? Lebo som si isty, ze pred nieco vyse rokom to fungovalo. Snad aspon ked obchdnika pouzijem (nebudem mat prave ziadneho privolaneho), tak dostanem novy kurz, lebo kurz 3:2:0.6 je fakt dost naprd. Zistim akonahle najdem dalsieho na expedicii.
    • Je tu obchodník, vykupujúci deutérium.

kurz : 2,55 : 1,7 : 1

hlavne ze vsetci vieme o com hovorime a nie len naprazdno melieme ...