Strieborný M.O.O.N.S

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Strieborný M.O.O.N.S

Ahojte všetci, kúpil som si strieborný M.O.O.N.S, pri ktorom treba čakať 48 hodín na útok a ešte je potrebných 3Mil. kovov a 1Mil. krystalov, tak som si to aktivoval preso 48 hodin, čakal som aj 36 ako na mňa letel útok a ešte k tomu teraz beží aj tá akcia o 30 percent vyššia šanca na vytvorenie mesiaca, po uplynutí daného času pozerám a mesiac nikde, trosky žiadne, správa z boja prntscr.com/24jlmp... ako nehnevajte sa GO Team, viem že Moonshot je o náhode, ale tak si myslím že už keď si zato človek zaplatí tak by tam ten mesiac mal vzniknúť! inak je celé to kupovanie vytvárania mesiacov zbytočné a o ničom
    • Neexistuje M.O.O.N.S. za 48 hod, asi si myslel 18h, pretoze tam su dodatocne naklady 3M kovu a 1M krystalu. Ale nie o tom som chcel.

Zial necital si, co je pisane pri danom predmete, pod symbolom otaznika:

1. Pokial budu jednotky znicene obranou tvojej planet, vznikne minimalne 20% sanca na ziskanie mesiaca.
      To znamena, ze mesiac nie je isty. To mas ako normalny moonshot, tiez nemusi vyjst

2. Neexistuje kompenzacia za skodu vzniknutu na planete.
      To asi hovori same za seba. Urcite sa nebran transportnymi lodami. :)

3. Organizacia si naviac vyhradzuje narok na vznikle pole trosiek.
      Takze s troskami nepocitaj.

Rozumiem tvojmu hnevu, kedze vyhodis suroviny aj temnu hmotu a mesiac nikde, ale zial je to tak.
    • Predmety M.O.O.N.S. jsou jen pracka na prachy, nic jineho.
      Stoji to TH+suroviny navic vysledek je nejisty. Sance na vznik je uplne stejna jako kdyby ti to delal kterykovliv jiny hrac.
      Sance 20%(30%) je docela dosti mala na to aby si to clovek kupoval za TH. Precijen je porad 80%(70%) sance na to, ze mesic nevznikne a to je byznys za ktery se vubec nevyplati davat eura.

Kdyby se za TH dal koupit automaticky vznik mesice, bylo by to celkem nefer vuci tem kteri neutraceji TH a to by se nam z toho postupem stala hra postavena na modelu PAY TO WIN, a to by tady nikdo z nas nechtel.
      Shánite mne??
      Chcete neco řešit nebo jen pokecat???
      Zkuste to na IRC ....