antigame - databaza aktivit

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• antigame - databaza aktivit

Zdravicko, mal by som jednu prosbu. Databaza aktivit v nahladoch na galaxiu, co je sucastou antigame je sice velmi mocny nastroj na hrube sledovanie, no je to velmi nepresne a tak by som sa chcel spytat, ci by sa nedalo poprosit vyvojarov, aby to trosku upravili. Pre lepsiu orientaciu prikladam obrazok.

Ako je vidno na obrazku, cas zaznamenany v logu, kedy bola zaznamenana minutaz nesuhlasi so serverovym casom v hre, co najdeme vpravo hore. V samotnom antigame sa daju ponastavovat niektore veci ohladne citania casu, no skusal som vsetky moznosti jednu po druhej a ziadna moznost tento problem nevyriesila. Tato databaza proste cita cas, ktory je nastaveny na pocitaci a ten cas ma vzdy nejaku odchylku od serveroveho casu. Este horsie je to v pripade ked prezeram logy od viacerych hracov, kde sa bezne stava ze je cas na pocitaci posunuty oproti casu v ogame aj o 5 minut. V takom pripade je samotne sledovanie uz len hrubou aktivitou a pre niektore typy sledovani absolutne nepouzitelne. Istym kratkodobym riesenim je neustala synchronizacia casu na pocitaci so serverovym casom na ogame, no je to velmi pracne, otravne a navyse dost casto sa stava, ze na to clovek zabudne a dni sledovania vychadzaju na zmar. Bol by som teda velmi vdacny, keby sa to posunulo na spravne miesta a skusilo sa to upravit tak, aby tato vecicka tahala serverovy cas ogame. Vrela vdaka za snahu.
    • Quinn wrote:

Nemáš i jiný script? Já ať zapínám/vypínám co chci, tyto časy se mi u měsíců/planet atd. nezobrazují.

Aliancie, hráči a pozície -> Ukladať aktivitu a podrobné informácie v prehľade galaxie (zaškrtni)

ono by sa to malo dať opraviť, len im to treba nahlásiť ako bug...
    • Garus wrote:

ja som nenastavoval nic a vsetko ide ako ma...skus antigame z ineho zdroja

ono pokiaľ máš zapnuté (Zmeniť všetky časové hodnoty na lokálnu časovú zónu) tak ti zobrazuje cas ktorý máš nastavený v PC, a potom to sedí s tým časom aktivit, ale ak používaš serverový čas (vypnutá henta voľba) tak aj tak do zoznamu aktivít dáva lokálny čas, takže nancy má pravdu...
    • chcem sa spytat ci uz niekto postrehol chybu na panelu tam kde mate moznost si zadat farmi a nasledne vam zobrazi vsetky planety hraca,totiz chcel som ist farmit nuz nemozem pretoze ak jak klikam nic sa mi nezobrazuje ziadna planeta,
      nachadza sa to v lavo hore pod hlavickou players,
      skusal som to resetnut i preinstalovat a nic,pytam sa ci mate tiez tuto chybu alebo len ja osobitne,co by davalo fakt ze ma niekdo zhora stopol :sniper: :cursing: :cursing: :cursing: :minigun: