GO informativnost medzi sebou

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• GO informativnost medzi sebou

Neoprávnený ban ,viem že sa to nemá rozoberať tu ale toto je
      vrchol ako to potom komunikujete do pekla ,dostal som ban aj amfg začo že som
      mu poslal suroviny z útoku spoločného .Dvokladne informujem informoval som o tom GO
      Mikso3
      v ten deň že mu posielam podiel z útoku ,Mikso3 o tom vedel ešte
      aj odpovedal, ok .A ty nám dáš ban teraz mam čakať 3 dni alebo ešte mi ho
      zapneš a ja nebudem tu tak diki
      toto je hra do pi normálne znechutenie
      .Vždy informujem GO aby to bolo v poriadku a zrazu takto tak
      velké pekne DAKUJEM RAMZES .
      :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
      Nejméně se bojí smrti ti, jejichž život má největší cenu.

Jen mrtví viděli konec války; jen mrtví vědí co to znamená žít.
      :circle"

The post was edited 1 time, last by Blambo ().

• Toto nie je chyba hry, jedine ak by si napísal o tom ticket , potom by to chyba bola, pretože mi ho neukázalo aj keď by mi ho ukázať malo. PRáve preto tlačíme ľudí do ticketov, aby sa vyhlo takýmto nedorozumeniam, nie vždy sa tu GO zastihneme. Ban ti zruším hneď, dovolenka ostane kým si ju nezrušíš sám. Nabudúce ticket aj v prípade nedorozumenia, ten sledujem častejšie ako fórum. Za komplikácie a zbytočný ban sa ospravedlňujem :wink:
    • Oukej, takže pre všetkých. To že stále opakujeme aby hráči posielali tickety nie je len tak. Pre tých, ktorí nevedia ako to funguje, ticket poslaný pre daný vesmír vidia obaja GO ktorí majú vo vesmíre práva. Aj nový, aj vybavený (okrem času kedy sa vybavuje, vtedy ho vidí len GO ktorý na ňom pracuje). Takto je zabezpečené, že čo povolí jeden GO , druhý si môže overiť bez toho aby mu písal. Preto, aj keď je PM pre vás hráčov rýchlejšia, GO nie je povinný na ňu odpísať + je tu riziko že druhý GO nepredpokladá komunikáciu cez PM a prezerá len tickety, nespýta sa prvého či ho hráč kontaktoval inak .
      Viem že je to zbytočná birokracia s tými ticketmi, ale má to systém.
      Takže tak 8)

EDIT:
      S odosielaním ticketov cez mobil neviem ako to je, skús sa spýtať vo vlákne ktoré pre ten účel založíš :wink: