OGame Redesign: Easy Transport

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• OGame Redesign: Easy Transport

Rád by som dal do pozornosti tento script, ktorý spravil nejaký chalan na orgu. Funguje tak, že si vyberiete budovu/výskum na konkrétnej planéte, ktorú/ktorý chcete upgradeovať, ďalej či chcete transportovať všetky potrebné surky alebo len chýbajúce. V menu flotíl (a vlastne aj na každej stránke ogame) budete mať hore malú tabuľku, kde vyberiete či to chcete poslať MT alebo VTčkami. Script za vás vyplní počet transpov, súradnice aj všetky potrebné surky. Pracuje sa už aj na tom, aby to zarátalo surky potrebné na satelity. Zatiaľ sa mi to veľmi veľmi pozdáva :thumbup:

download: userscripts.org/scripts/show/106689

P.S.: Beží to na Firefoxe s nainštalovaným GreaseMonkey, a taktiež na Chrome s alternatívou GM - Tampermonkey.

P.S.2: Script nie je zakázaný, takže nemusíme mať strach.

Enjoy :w00t:
      Memento homo, quia pulvis es, et in pulverem reverteris.
      Retired
    • Ako vravím, chalanisko si otvorí pivo, zapne kompjúter, nabúcha tam pár riadkov source kódu navyše a má zase vylepšený script.
      Inak, neviem čo za Antigame používaš, ale mne tam ukazuje aj potrebné transpy
      :tongue: A myslím, že táto vecička bude užitočná pre lenivých ľudí ako napríklad ja, lebo uznaj, napríklad na electre kde mi už jeden dol stojí aj 90M suriek, to je o nejakých 15-20 úderov na numerickú klávesnicu menej. Som proste envirome(n)talista :cool:
      Retired

The post was edited 1 time, last by DesertEagle ().

• Ty jsi zas mimo, jasne ze ukazuje potrebny transpy, ja myslel ze kdyz chci nekam poslat treba 9M surek, tak to Antigame nema, a radsi to spocitam z hlavy :D
      No se asi neshodneme, jeden setrivej a neopotrebovava klavesnici, druhej spammer a boucha do toho jak maniak :D
      Není lehký hrát, když jste s každým kamarád.

117

"Vstávat na útok umí každej debil, skill je všechno prospat."

• Mal som tú drzosť a sám som si odsúhlasil, že to je povolené, nakoľko to schválil na org fóre aj na board.origin.ogame.de , nie je dôvod, prečo by to nemohlo byť povolené aj na našom ogame. :wink_1:
      Smola je, že to ten chalan bude ešte zrejme musieť trochu popracovať na prekladoch, lebo na ogame.sk to nefičí...
      Retired
    • Práve preto som to tu sem dal, aby sa o tom vedelo, aby ste to následne po úprave, ktorá bude fungovať na ogame.sk, zaradili do toho zoznamu a aby sme predišli zbytočným nedorozumeniam. Momentálne je to síce nepoužiteľné, ale písal som tomu chalanovi, tak uvidíme, kedy,ako a či vôbec to porieši.
      Retired
    • Fajn chalani, dohodnime sa takto: Ja budem sledovať čo sa deje na orgu a či to je už opravené a funkčné. Keď to už bude fičať, dám vedieť, vy to hodíte do toho zoznamu a všetci budú šťastní až do smrti. Ja to dovtedy budem mať nainštalované kvôli electre.org, na slovenskom serveri to nebudem používať (lebo sa to ani nedá), sľubujem :biggrin:
      pohrebak alebo iní MODi, ak ťa môžem poprosiť, nezatvárajte to tu zatiaľ, nech v prípade potreby hodím nové infošky.
      Retired
    • skriptik mozem len a len doporucit, skvela vecicka :thumbup:
      kooolko zbytocnych tukanic do klavesnice to usetri jaj mama
      a hlavne v noci ked uz nevidim ani prd a mam tukat surky do trandarov omg
      :rofl:
      HAUS -zere makej! :biggrin:
    • Včera som sa nejako splašil, takže podľa možností to nepoužívajte, pokiaľ to admini neschvália. Písal som hausovi aj Pendragon, tak uvidíme, kto bude reagovať skôr.
      (Ako povedal Bolek Polívka: Zas ňejaké formality.)
      Retired