New OGame tools collection started // Nové nástroje pre zber OGame začala

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New OGame tools collection started // Nové nástroje pre zber OGame začala

Greetings, everyone!

A small group of enthusiasts have launched a new collection of tools for OGame. We decided to implement first some simple tools we thought you might need. So far we have the following:
      - Trade calculator,
      - Costs calculator,
      - Production and energy calculator,
      - Graviton calculator,
      - Flight time calculator.

To give you an idea of what our tools look like, here is a screenshot of our Trade calculator:

Besides the obvious handy set of controls allowing you to do the calculation it allows you to get a link to the calculator page with specified parameters and a text to post in on boards and message systems. Link to the shown page is this:
      proxyforgame.com

We don’t have translations for all languages, but if any of you can help with that, please do so. There is a topic on OGame Origin Board for translations: Origin Board.
      You may have already seen link to us in the list of tolerated tools, but maybe you haven't. One of the goals of this post is to ask for your help with the translation.

Also I would like to mention that we are still working on our tools, so expect appearing more of them and new features for the old ones. If you have any feature requests, please tell us about them.

So please come visit us at proxyforgame.com.

(Automatický preklad)
      Zdravím, všetkých!

Malá skupina nadšencov, uviedli novú kolekciu nástrojov pre OGame. Rozhodli sme sa realizovať prvé jednoduché nástroje, mysleli sme si, čo by ste mohli potrebovať. Zatiaľ máme nasledujúce:
      - Obchodné kalkulačka,
      - Náklady kalkulačka,
      - Výroba a energetická kalkulačka,
      - Gravitón kalkulačka,
      - Doba letu kalkulačka.

Ak chcete urobiť si predstavu o tom, čo naše nástroje vyzerať, tu je screenshot z nášho obchodu kalkulátora:
      (Pozri vyššie)
      Okrem zrejmých ruke sadu ovládacích prvkov vám umožní urobiť výpočtu umožňuje, aby ste si odkaz na stránku s kalkulačkou zadaných parametrov a text na príspevok na webe a e-mailovej služby. Odkaz na uvedenú stránku, je toto:
      proxyforgame.com

Nemáme preklady pre všetky jazyky, ale ak niekto z vás môže pomôcť s tým, urobte tak. K dispozícii je téma, na palube OGame pôvodu pre preklad: Origin Board.
      Možno ste už videli odkaz na nás v zozname tolerované nástrojov, ale možno nie. Jedným z cieľov tohto príspevku je požiadať o pomoc s prekladom.

Tiež by som rád uviedol, že stále pracujeme na našich nástrojov, takže očakávajte objaviť viac z nich a nové funkcie pre tie staré. Ak máte akékoľvek požiadavky na nové funkcie, povedzte nám o nich.

Tak príďte nás navštíviť na proxyforgame.com.
    • Zdravím.

Chcem oznámiť, že po troche čakania tam nahodili slovenský preklad, ktorý som spracoval a týmto by som vás chcel požiadať o feedback. Keď tam nájdete nejakú chybu v preklade, resp. preklep, tak dajte vedieť, buď tu, alebo aj mne do PMky, ja potom opravím chybné stringy a pošlem tvorcom, nech to opravia. Momentálne som si našiel už dve chyby, v kalkulačke na graviton: úroven lodeníc, správne má byť "Úroveň lodeníc", a na tej istej strane aj úroveň. solárnych elektr., správne má byť "Úroveň. solárnych elektr.".

Inak chcem povedať aj to, že tento kalkulátor sa mi veľmi páči, jednak veľmi príjemné grafické spracovanie a hlavne dosť veľa možností. Treba sa v tom trochu pošprtať a človek sa až čuduje, čo všetko to dokáže. Odkaz ale nefunguje (aspoň mne nie), fungujúci odkaz je:

Memento homo, quia pulvis es, et in pulverem reverteris.
      Retired
    • Celkom slusny programcek. Nieco podobne mam spravene v exceli. :) No chyba mi tam moznost urcit vykon fuznych elektrarni, pretoze to ma vplyv na tvorbu deuteria za hodinu. A este keby to vedelo nacitat hodnoty priamo z OGame. :) Hlavne pracne zratuvanie poctu surovin na jednotlivych planetach je dost na figu.

Inac :thumbup:
    • Písal som im mejl kde som hodil chyby, ktoré som si našiel, a keď mi odpísali, tak sa okrem iného pýtali na teba. To s tými fúznymi elektrárňami - chýba ti nastavenie percent výkonu v kalkulačke na produkciu, také aké je v kalk. na graviton?
      To s tými surovinami som im tiež napísal, aj keď ja si myslím, že v takomto prípade by už bol potrebný nejaký plugin do prehliadača, aby to mohlo čítať. Inak to ale nie je zlý návrh :thumbup:
      Retired
    • Ano s tymi fuznymi elektrarnami je to presne ako si povedal. Pokial tam nie je ich vykon a pri vypocte pre graviton, tak to hadze nespravne vysledky. I 10 % znizenie vykonu fuznej elektrarne ma za par dni (tak dlho mi trva vystavba dalsich lvl bani) celkom slusny efekt na produkciu.

A tiez mozno by nebolo zle mat taku istu moznost aj pre bane a solarne elektrarne. Ja to sice nerobim, ale viem, ze niektori hraci maju menej energie a prepinaju vykony bani podla toho, ake suroviny prave potrebuju.
    • Odpísali mi. K tvojej prvej otázke odpísali toľko, že ak zaškrtneš Rozšírený náhľad, tak sa ti tam zobrazia pri všetkých budovách aj percentáže, ale funguje to iba pre jednu planétu, pre všetky planéty to ani neplánujú robiť, lebo by to bolo veľmi neprehľadné, s čím súhlasím.

Tvoj návrh tiež neignorovali, vlastne odpísali, že už plánujú software, ktorý bude čítať údaje priamo z OGame-u (to je práve ten text na Hlavnej stránke).
      Retired