čas

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hmmm, prave som ti chcel napisat ze si sa dako pomylil, ze cas sa posuval o hodinu dopredu, teda OGame je dobre, ale cas tebou uvedeny je divny... ako by tebe ukazovalo viac...
      ale to je jedno, mne ukazuje dobre (aj Ogame, aj forum)... zima bolo 9:10 a tu 10:10 :nospam:

The post was edited 1 time, last by Marian555 ().

• sRA wrote:

Vzdy po zmene casu ogame na to hned nereaguje.
      V teto chvili je to v pořádku.

Myslim, ze sa mylis sRA. OGame na zmenu casu reaguje hned ak viem. Dokonca aj pri poslednom prechode z letneho na zimny cas to tak bolo.

Kedze som vcera posielal lode na FS a bola zmena casu, tak som si daval vacsi pozor kedy priletia naspat. A na moje prekvapenie mi casy navratu sedeli i s ohladom na zmenu casu.

To Davy Jones: Skusal som v com moze byt tvoj problem. Pokial myslis cas, ktory sa ukazuje vpravo hore, tak ten je zavisly od tvojich lokalnych nastaveni. Napriklad ked zmenis casove pasmo, zmeni sa i ten cas. Mas nastavenu automaticku zmenu casu pri prechode zo zimneho na letny cas? Ak nie a robis to rucne, potom toto moze byt tvoj problem. Ja mam automaticku aktualizaciu a vsetko funguje ok. Ked ju vypnem a nastavujem zmeny rucne, je v tom problem.
    • ide o to
      normalne po novom,ma byt teraz 13:15
      a dam napriklad Hangár,ukáže sa mi 13:15 asi na sekundu a hned tam skočí 14:15 ako keby sa čas posuval o dve hodiny :P
      neviem,spravim vam z toho video alebo čo ? :)
    • DavyJones: ja som to pochopil len nafigu napisal... bol som nevyspaty.... chcel som ze cas sa posuval o hodinu dopredu, tebe vsak ukazuje o dve... to znamena ze chyba nie je na OGame ale musi byt u teba niekde v nastaveniach, tak ako dudasl napisal:

dudasl wrote:

To Davy Jones: Skusal som v com moze byt tvoj problem. Pokial myslis cas, ktory sa ukazuje vpravo hore, tak ten je zavisly od tvojich lokalnych nastaveni. Napriklad ked zmenis casove pasmo, zmeni sa i ten cas. Mas nastavenu automaticku zmenu casu pri prechode zo zimneho na letny cas? Ak nie a robis to rucne, potom toto moze byt tvoj problem. Ja mam automaticku aktualizaciu a vsetko funguje ok. Ked ju vypnem a nastavujem zmeny rucne, je v tom problem.
    • Je to posunute o hodinu jednoducho FS mi to robilo s hodinovym rozdielomcas som mal prehodeni a robilo mi to zo vcerajsku na dneskajsok cize uz dlho po posune

The post was edited 1 time, last by Giris ().

• Ako som uz spominal minule, mne to funguje vsetko ok. Mam nastavenu automaticku aktualizaciu casu a pouzivam browser IE 9.0. Je mozne, ze je to sposobene browserom, pretoze casy, ktore Ti browser vypisuje pri odosielani letky sa generuju scriptami na strane clienta (nie na serverovskej strane). Preto skuste prosim napisat aj aky browser pouzivate (tiez aj jeho verziu).