Search Results

Search results 1-20 of 499.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Že neni zač VT čo som ti posielal suroviny mi skoro strelil Necko, chýbalo mu cca 7 minút. Pekne si dal, to je fakt fakt. Len som nepochopil čo tu aj s olim šaškujete len s HS. No trošku iná rýchlosť oproti Andromede všakže

• Môj názor. 1, Verzia V6 zostane tak ako je. Je (bude) vo všetkých štátoch. Sa môžme aj rozkrájať. 2, AGO bude čoskoro opravené pre V6. 3, Hráči ktorý sa vyjadrujú ako v 3 cenovej a nadávkami si dvíhajú len svoje ego a myslia si že dvíhajú vážnosť príspevku tak v tretej cenovej zostanú stále. Problémy s V6 a AGO riešia na všetkých fórach. Nie len tu na SK dedine

• Hybaj s bubnom na zajace :dance: Gečko psal : Wednesday, 15. October 2014, 00:13 Verze 6.0 Grimnir písal : Wednesday, 7. October 2015, 10:11 v6 rollout in the communities Pjetro písal : Wednesday, 7. October 2015, 11:14 v6 rollout in the communities - WTF Potom ste písali všetci ostatní P.s. Bjehna vypni si antigame potom to pôjde, ale spraví to z teba minera. Ja osobne odmietam mlátiť ručne do simulátora dáta.

• Quote from naboleon: “kensin nemčuri a angličania s američania maju staru verziu hry ale prečo mi nemožme dostat naspet naše stare ogame ja to prehladnejšie” Diš naboleon konečne k téme. Neviem či to je pravda, ale ak je tak je to dobrá otázka a tá otázka smeruje na Gečka. Tak ak sa dostane cez všetky tie omáčky a invektívy čo sú nad týmto postom a nestratí pri tom nervy tak nato odpovie. Ono zmieriť sa zo zmenami je ťažké (aj pre mňa) a tak bude niečo zmenené alebo nie a v hre zostanete alebo u…

• A čo ako majú GO ako takí zo zmenami v hre ? Poďme s davom, buďme stádo ! Mňa samého prekvapili tieto zmeny v hre, tiež som kukal ako puk na to vo co go. Nevedel som že to príde a čo vlastne príde. A tiež nesúhlasím s tým kam táto hra smeruje. Ale pome niekoho ukrižovať. Typické.

• Nové špecialne lode

kensin - - Diskusia o hre

Quote from IS-8: “Ale ten nápad vcelkú slušny ale chcel by som vydieť čo na toto povedia GO.” GO sú na dohliadanie dodržiavania pravidiel v hre. Zmeny v hre robia súdruzi v NDR. Ja chcem napríklad ako prvé zelený podmaz v hre. Ja osobne by som privítal akoukoľvek zmenu. Pre mňa ako hráča má však prioritu zlúčenie. A je tu veľa hráčov čo nevedia lietať s loďami ktoré sú, nieto ešte nové. A svoj skill prejavujú len na fóre.

• Quote from pohrebak: “Tebe to tu nikto nepochváli ? Si sa dal na vyberanie íčok ? či tam bolo čosi zákernejšie ? ” Dobre sa chváli samo Ti dám také i SUB-ZERRO je normalne funkčný. No "funkčný" letku posiela na pol roka na FS a len minerčí. Som našiel medzeru medzi logmi a poslal HS na 8 hodinový výlet.

• Aeonitas správne, to bol ten dôvod. killsalieto to že si to nepamätáš neznamená že sa to nestalo. killsalieto a IS-8 skúsme preštudovať aj pravidlá fóra, rozoberanie banov patrí medzi porušenie. IS-8 nemáš naháňať nejakú letku a robiť TOP-ku alebo tak nejako, miesto riešenia problémov iných ?

• O SUB-ZERROVI nebolo dlho počuť. Tak už je Útočník kensin Hviezda smrti............ 500 -= V S =- Obranca SUB-ZERRO Malý transportér............ 1.273 Veľký transportér............ 705 Ľahký stíhač............ 11 Ťažký stíhač............ 214 Krížnik............ 2.500 Bojová loď............ 558 Kolonizačná loď............ 2 Recyklátor............ 656 Špionážna sonda............ 3.180 Bombardér............ 700 Solárny satelit............ 800 Bojový krížnik............ 1 Raketový komplet...........…

• Event???

kensin - - Otázky a odpovede

Quote from Stoper: “ja cakam uz tyzden kym mi admin zavesi na forum BS alebo aspon kym mi aktivuje acc aby mi to furt nemusel potvrdovat ... pisal som uz PM kazdemu z adminov ani jeden neodpisal ktovie ci si vobec precital podla mna ak nemaju zaujem tu robit adminov tak nech to zabalia rovno a najdu novych ktory nato cas budu mat nikto od nich nechce aby to robili nasilu ale zas ani aby sa na nas uplne ..... :wacko:” ACC ti má aktivovať GO ? Ja mám zato že ACC si aktivuje sám hráč a Go už rieši …

• Po skončení banu zostane účet v režime dovolenky. Pokiaľ nemáš kúpenú TH tak 30 dní, potom ho systém automaticky vymaže. S TH zakúpenou na účte (nie nájdenou na expediciách ani darovanou pri aktivácii účtu) účet bude tam až do skončenia vesmíru.

• Quote from spartask: “jo podla mna každy kto kupuje TH a pak struha frajera aky je bos je vekši podvodnik ako ten čo si od slabšie ho zoberie 5000 surovyn a pri zabudne to vraťiť a dostane 7 dni ban a ten zaujmalo byma aka je sadzba za tlašenie lebo osobne poznam hračou čo dostali ban na 7 dni za to že zobrali od slabšieho viac ako ja a dostali stejny trest tak som zvedavy či je nejaky graf nato lebo je dosť hluposť ten čo poruši trest kvoli 100 surovynam dostane taky trest ako ja? aj ked musim …

• Spartask pozor nato čo píšeš ! Všetci čo majú ban si to zaslúžili, včetne teba. Nepoznaš pravidlá ev. ich poznáš a kašleš na ne, tak máš čo si si zaslúžil. A to platí aj všeobecne.

• Tak je pravda že sekcia Hydra už mala byť. Aspoň by som Vás mal kde upozorniť na pravidlá a nahlásenie zdielania IP. A v neposlednom rade by sme sa dočítali ako Vás salieto mláti hlava nehlava

• Minerov mám rád Luk7 tebe za spravny prístup po zotrele. Útočník kensin Bojový krížnik............ 2.000 -= V S =- Obranca luk7 Veľký transportér............ 8.855 Špionážna sonda............ 100 Raketový komplet............ 970 Malý planetárny štít............ 1 - po boji - Útočník kensin Bojový krížnik............ 2.000 . . . . . .(stratil: 0) Obranca luk7 Veľký transportér............ 0 . . . . . .(stratil: 8.855) Špionážna sonda............ 0 . . . . . .(stratil: 100) Raketový komplet.......…

• Story Pjetro - Silon je dlhšia, ale konečne je u teba a nanity môžu makať. Len jedno ti vytknem - TOTO MALO BYŤ BEZ STRÁT Silon obrovská chyba robiť FS z jedneho mesiaca stále dookola odkedy ho máš a tie ďalšie 4 boli ako na parádu ?

• PIT BULL ty si ideálny hráč pre fleetera. Keď dávaš tak celým srdcom. Že dik. Útočník kensin Bojový krížnik............ 10.000 -= V S =- Obranca PIT BULL Malý transportér............ 2.355 Veľký transportér............ 9.138 Ľahký stíhač............ 7 Ťažký stíhač............ 5 Recyklátor............ 1 Špionážna sonda............ 91 Hviezda smrti............ 1 - po boji - Útočník kensin Bojový krížnik............ 9.949 . . . . . .(stratil: 51) Obranca PIT BULL Malý transportér............ 0 . . …

• Multi ??????????

kensin - - Vesmír 11 ~ Gemini

Quote from Parto: “Mna by skor zaujimalo ako dokaze GO najst skutocneho majitela e-mailovej adresy, ktora je k uctu zaregistrovana” Parto je viacej spôsobov, ale nemôžem povedať aké sú to. Keď bude nábor do týmu, môžeš sa prihlasiť a ak sa dostaneš na GO sám uvidíš.

• Multi ??????????

Quote from Wader: “1. Vsetky inf. isli GO v hre, jeho vyjadrenie bolo, ze sa s tym neda nic robit, pretoze .......” Wader ak sa majú hráči zobudiť tak začni od seba poprosím. Moja odpoveď k tebe v hre bola "v tomto sa mylis z mojej stranky ako Go su tie ucty v poriadku" tak poprosím druhy krát nezavádzaj všetkých.

• Multi ??????????

Hráči sú multi, majú BAN ! Nie sú multi, hrajú ďalej ! Ostatné sú len vaše konšpiračné teórie nateraz.