Search Results

Search results 1-20 of 339.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tvé hráčské umění jsem neměl časo posoudit, záhy došlo ke spojování a já šel s účtem jinam než ty. Jako GO a SGO musím říct, že jsi hrála tvrdě a čestně. Díky, že jsi na mě vzpoměla, docela mě to překvapilo. Tak ať se Ti daří. Docela Tvé rozhodnutí chápu, sám jsem předal na cz co šlo a už jen hlídám známému účet. Až se vrátí z pracovní stáže, vracím a také končím. Zábava je mrtvá v ogame. Souhlasím.

• Ty herky nenažraný je dobré občas nechat proletět, jinak by zrezivěli v hangárech. sRA a Ramzes pěkně jste se proletěli a obránci snad jen rychlý rebuild!M.

• No neznám pozadí dané bitvy ani pozadí aktérů (spíš mě zajímají pozadí aktérek) ale zisk je slušný a o to jde, ne?! Obránci přeji glotr bude-li pokračovat a útočníkovi dobrou investici!

• To, že se aliance REV štěká s aliancí PP je věc stará jako spojený vesmír Andromeda. Zcela nezávisle musím konstatovat, že bitva je zpackáná, a suroviny z velmi krásné letky k ničemu rozprášeny po vesmíru. Jako demonstrace síly ok, ale nectí základní pravidlo ogame --> převod surovin. Za mě pánové 3 body z pěti. Chtěl bych jen upozornit nejen své GO mates, ale i ostatní, že osobní inektivy si nechte od cesty. Vše se dá říct slušně a vtipně bez urážek!

• Ogame.sk tím

Mordoch - - Návrhy na zlepšenie hry

Ronondex aka zolee reflektuje na mě. Vy ostatní jste jen zástěrka jak si plivnout na mě. Rozeberme to poctivě: Ronondex byl hrubý a vulgární na uni Elektra, kde zaslouženě dostal jak ban, tak na zadek ve hře od Turků, což se mu nelíbilo. Začal mě zasypávat tickety a na foru urážel velmi hrubě Turky, kterých jsem se zastal. NE protože jsou turci, ale protože nemám rád vulgarity a přízemnosti. NA to konto mi napsal PM na foru, kde prosil o nevšímání si jeden druhého. Evidentně věděl, že u mě zastá…

• export/import

Mordoch - - Hlásenie chýb hry

Quote from Paci: “we are aware of this problem and our developers are already working on solution - we will update announcement thread with new information. I apologize for any inconvenience this might caused you.” Víme o tomto problému a naši technici ji pracují na řešení - Budeme vás informovat. Velmi se omlouváme za problémy, které toto způsobilo. ogame.sk tím

• Dobrá práce pánové! Prosím o bližší info co a jak se stalo...tohle se jen tak nevidi! Gratulace!

• Quote from zolee1: “takže podľa informácie od GO išlo o nevydarenú ninju, ako mi písal GO, tak to bolo tak, že cemo našiel sedieť jozzove lode na planete, tak po nich vyštartoval, juraj poslal APP, ale neurobili simuláciu. Nerátali s technickou prevahou cema, ktorý mal nad nimi technickú prevahu v zbraňových výskumoch, a to sa im stalo osudným. Takže cemo tu odviedol pekný útok. No a obrancom ešte raz glotr. A pre tých, čo ma tu len kritizovali, preto som tu začal rozoberať tento útok, aby sme t…

• Na první post na foru skvělá práce.Těším se na další podobné bz!

• Hezká odpověď. Tento vesmír bude ještě zajímavý. Stilla přeju rychl rebuild!

• Jestli Ti Tsunami kdokoliv uráží rodinu hoď mi to do pm/e-mailu/ ticketu. Zametu s ním. Jestli ne, tak nechápu proč tím argumentuješ.

• Hezký počet destrů Tsunami, což pro mě není překvapení, ale nikdy jsem to nenapsal. Jen me udivuje že jsi i s náklady na let bajvoko 50-60 mega v mínuse. Nevidím do pozadí bitev, jen si myslím, že tato hra je o zisku.

• Stojim za rozhodnutim moda.Vulgarity snizuji uroven tohoto fora. Jednou se taky muzem probudit a na foru se to bude prohanet organy vsech pohlavi.

• Ogame.sk tím

Osobne si myslim, ze to neni o kvantite, ale o kvalite clenu tymu a musim rici ze za sve GO dam ruku do ohne. Proste za me navrh naprosto zcestny, s faktickymi chybami a osobni neochotou tazatele neco resit. Spise mi to prijde, ze jsi se hodne nudil a tak jsi dostal napad, ze napises neco zabavneho na forum.sk. A ejhle povedle, zasmali jsme se a jedeme dal.

• Ogame.sk tím

Quote from LordEdward: “Odisiel dalsi clen :)” Ano odešel. A pořád nevidím přihlášku od Edwarda. Jen další hloupé přilévání do ohně, které ničemu nepomůže. Ale holt někdo umí jen kecat a někdo pracuje. Myslím, že my dva to máme jasně položené, že?!

• Ogame.sk tím

To neni o tom ze jsi mi nesympaticky. TO je o tom, ze sem prijdes s napul hotovou veci a chces abych te placali po ramenou, A navic v te napul hotove veci mas fakticke chyby. TO je za me vse. Jdu svou energii venovat SKUTECNE pomoci ogame.sk.

• Ogame.sk tím

Edward jsi mimo a totalne. Tomas je jen BA, G843 jen GA, ja nejsem BA, ale SGO, atd atd atd atd. Takze nez zase zkusis me urazit zkus to odusevnele. A pokud radeji kecas misto prace, tak to klidne delej dal, ale nechtej po me abych te bral vazne.

• Ogame.sk tím

Mas v tom lehce zmatek. Nejdrive bych si urovnal kdo co a kde a pak bych to zkousel probrat, neb bez faktu s Tebou nikdo mluvit vazne nebude. A jen mala osobni poznamka-> sk tym maka za posledni dva mesice jako jsem nezazil od sveho nastupu. To ze to nevidis neznamena ze to neni. BTW: NIKDE jsem nevidel prihlasku do tymu s tvym nickem. Musel bys pak skutecne pracovat pro ogame.sk, ze?!

• Expedície

Mordoch - - Otázky a odpovede

Ja nez poslu expedici pomazu se husim sadlem a trikrat obehnu nahy okolo naseho domu. A pak vozim uplne stejne at poslu cokoliv. Vazne lidi, hoax? Podle me je jedno co poslete.

• *10.000*

Mordoch - - Spam

7969