Search Results

Search results 1-20 of 773.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• *10.000*

radek - - Spam

Po 1 roku a 9 mesiacoch sem pridám aj ja komentár 8189

• Najjednoduchsia vec, ktora ti pomoze je, ze nedaj sancu superom aby nieco na tebe zarobili a ver tomu, ze nebudu na teba utocit. Pretoze kazdy hrac ak vidi, ze z teba bude mat zisk tak si po to pride. Nedaj im sancu a mas. Snad by som ti este poradil to, ze popozeraj si navody ci uz na nasom sk fore alebo na cz - najdes tam dobre rady, ktore ti pomozu To co napisal flint je dobre napisane a da sa s tym len suhlasit

• Tak zrejme koniec

radek - - Zbohom OGame

Tak už aj ty si sa rozlúčil Nitro. Bol si dobrý BA a som rád, že práve ty si sa stal BA po mne a pomáhal si používateľom na fóre či v hre. Najviac čo sa mi páčilo bol tvoj prístup k hráčom - ochotne si pomáhal a hoc aj keď ta niekto naštval tak si to neriešil direktívne ale s pokojom. A to je práve to čo z teba spravilo skvelého BA - ľudský prístup Prajem Ti všetko dobré v reále a neteš sa, že ťa ogame pustí ( :biggrin: ) - po čase ťa zláka späť, minimálne aspoň pokukať si fórum a nejaké súboje …

• Súťaž - Vianočné logo

radek - - Diskusia o hre

Ja nechapem co riesis. Pozri sa na forum - je tam pekne logo? Je. Mne sa velmi paci Este si pamatam ked sme mali logo troska skomolene ( veterani si mozno pamataju ) - mno a co prezili sme :biggrin: A k tvojej vyhrade ze to clenovia timu vyberaju logo tak vzdy to tak bolo a aj to tak bude. Pretoze ak by ludia vyberali je tam velke riziko podvodu a to z toho pohladu ze sa naregistruju novy ludia na forum a zahlasuju za to logo ake im bude nakazane (niesu vsetci ludia taky ale najdu sa taky ludia)…

• Drzý a vulgarny Remonnes_

radek - - Spam

Ahojte Ked sa niekto chce stazovat na clena timu tak posle staznost sefov timu ci uz Hausa alebo Pendragon. Pokial clen timu pise urazlive pm hracovi tak hrac MA POVINNOST oznamit ich cez TLACITKO REPORT. Akonhale je sprava reportovana tak sa nou zaoberaju vyssie postaveny administratori (haus, pendragon). Pokial je sprava skutocne urazliva tak clen timu ma byt potrestany podla internych pravidiel timu, pokial sprava nieje urazliva tak staznost sa zamietne. Co mate za problem? - Spravy (pm) sa d…

• Tak ja moc neprispievam na forum prispevkami ale tak na toto zareagujem. Jednoducho nadhera Zisk mate krasny. Tak ale co by sa dalo cakat o takych skusenych harcovnikov ze? Fakt pekne len tak dalej .. Nitro dakujem velmi pekne Je zaujimave sledovat ci uz byvalych kolegov ako hraju a prispievaju na forum pekne bitky ale aj sledovat stare zname mena v jednotlivych vesmiroch - hehe. Ale celkom sa mi paci aj barym ako aj tam pomalicky uz sa zacinaju tvorit lovci, predatori :biggrin: hehe ... Pozdrav…

• poradiť

radek - - Spam

Nemas aktivovany ucet na fore. Musis si ho aktivovat. To znamena ked si sa regol na cz forum tak ti urcite po registracii napisalo ze este musis dokoncit registraciu a to tak ze email co ti dosiel tak tam by mal byt link a nato tuknes a mas - alebo v tom emaili by si mal mat postup ako aktivovat ucet. A ak ti nepojde stale aktivovat ucet obrat sa na Board Admina Ondrasa a ten by ti mal vediet pomoct :):)

• poradiť

radek - - Spam

Nazdarek, to znamena ze si si nastavil tvoj ucet na fore ze je neviditelny pre uzivatelov. Teda uzivatelia nevidia ze si prihlaseny si tzv. skryty. Ak to chces deaktivovat a opat aby ta uzivatelia videli ze si online na fore tak chod tu: My profile - Settings - Privacy - a hned prve tam potom mas invisible a to si deaktivujes a mas :):)

• Maturita

radek - - Spam

Super Pani Gratulujem Vam Teraz mate tolkooo volna ze az ... takze uzite si to! A kamze idete na vysky pani ? (aky odbor)

• Darovanie uctu

radek - - Spam

jj trollo o tebe som vedel ze si na org a jednu planetu si mal dost blizko mna Ale bol si odomna v HS dost daleko nejako okolo 900-1000 miest vyssie ale aj teba som si zopar krat kukol ze co mas na planetke ... prvy dojem bol dobry si mal nejak okolo 8M na planete ale ked som videl obranu tak to bola beznadej okolo 13 000 obrannych zariadeni takze som to uz nechal tak a hral som si na svojom malickom piesocku ale aj tak sa mi najviac ratalo ked som utocil na hracov o 1000 miest lepsich (na moony…

• Darovanie uctu

radek - - Spam

Ahojte takze uz definitivne koncim hranie na hre ogame. Nema to uz vobec vyznam dalej hrat kedze hrat len cez vikend a aj to tak "vsejliako" to je onicom. Darmo cez strednu sa to dalo v pohodicke ale teraz to uz je velmi narocne a preto som sa rozhodol ukoncit hranie. Ucet je na anglickom serveri 42 (org 42). Je to redesignovy server. Bol som na tomto ucte len raz zostreleny(falanga) ,( nie velke straty) a bolo to aj dobre kedze vznikol mesiac a potom to uz bola pohodicka FS a hranie Ucet daruje…

• MMOgame pre slovensko

radek - - Otázky a odpovede

Ano aj slovenska verzia sa pripravuje. Osobne to nepouzivam ale tak je to fajn Ja dufam ze sa vsetko podari cim skor

• stretko

radek - - Spam

Sorry chalani ale pre mna je toto stretko narychlo spravene. Ja nemam cas nato momentalne. Do 1.5 mam dost tazke skusky takze musim sa na ne pripravit. Potom zasa 15.5 bude terenny kurz po Slovensku takze dalsie dni budu prec. A potom skuskove takze to uz nebudem mat cas vobec. Stopo - na obchodnu chodim sem tak kuknut takze popripade cez prestavku mozme pokecat Idealne pre mna je ked bude stretko cez prazdniny.

• Koniec v time!

radek - - Zbohom OGame

Dakujem. Som rad ze som mal moznost tu byt a hlavne ze som mal moznost poznat super ludi. Stopo urcite mozme dat nejake ogame stretko niekedy. Hacker uz momentalne nehram nic len cs-ko sem tam. Takze este raz Vam dakujem za pekne reakcie Som rad ze som niecim pomohol ogame.sk

• Ranky na fore

radek - - Diskusia

Ranky su ake su. A myslim si ze su v pohodicke

• Koniec v time!

radek - - Zbohom OGame

Ahojte a je to tu. Koncim! Na ogame vseobecne posobim uz nejake tie roky a pred rokom a 7 mesiacmi cca som sa rozhodol ze vstupim do timu ogame.sk. Vtedy este Board administrator Opquo mi dal sancu zato mu dakujem pretoze to bola super skusenost. Zacinal som ako moderator tu na fore, nasledne po urcitom case mi este byvaly Game administrator dal doveru a stal som sa Game operatorom. Na tomto mieste som posobil cca 4 mesiace. Ale potom som danu funkciu polozil a ostal som uz len ako moderator. Po…

• Ranky na fore

radek - - Diskusia

Quote: “kukam a neviem najst v profile activitypoints ani nc podobne ak to niekto vidi vysvetlite presne ako ste sa k tomu doklikali ...dik” Mno vsak napr. kliknem si na tvoj nick a tym padom vidim tvoj profil a hned po rankom by si mal vidiet activitypoints

• Ranky na fore

radek - - Diskusia

Ked si pozres napr. svoj profil tak tam mozes vidiet kolko mas activitypoints (ty ich mas 6,590 zatial). Quote: “naj by bolo asi pod POST dat novu kolonku kde by bolo activitypoints ale to je zas moc velke zasahovanie do fora to neviem ci by vam dovolili ” Myslim si ze by sa to dalo spravit. I ked moc nevidim zmysel pretoze ked sa klikne na activitypoints v profile tak si presmerovany k HELP a konkretne tam kde su zobrazene ake mame ranky na fore. Preto si myslim ze naschval GF implementovali ac…

• Smajliky

radek - - Archív 2008

Ahojte takze dnes boli pridane dalsie smajliky. Teda aktualne ich mozte vyuzivat okolo 130 co si myslim ze je dost. :daz: :gpost: S pozdravom ogame.sk-tím

• Ranky :)

radek - - Novinky na fóre

Ahojte takze dneska boli zmenene anglicke ranky na nase povodne slovenske. Takže momentálne sú ranky takéto: Špionážna Sonda - 0 star7.gif Malý Transportér - 150 star7.gifstar7.gif Veľký Transportér - 300 star7.gifstar7.gifstar7.gif Ľahký Stíhač - 600 star30.gif Ťažký Stíhač - 900 star30.gifstar30.gif Recyklátor - 1200 star30.gifstar30.gifstar30.gif Krížnik - 1500 star22.gif Bojová Loď - 1800 star22.gifstar22.gif Bojový Krížnik - 2100 star22.gifstar22.gifstar22.gif Bombardér - 3800 star11.gif De…