Search Results

Search results 1-20 of 226.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ako mozes proti hviezdam takto vyskladat utociacu letku? To si sa uz za tie roky mal naucit, ze do 1. linie sa posielaju lode co prerazia ich stity a az za nimi ide fodder. A tak to treba aj simulovat inak to bude simulovat poriadne divociny. Ani miliarda LF a polmiarda CR neprekona jedinu hviezdu kym pred nimi nebude nieco, co stit hviezdy prekona. Skoda no, pozrel by som si ten vysledok. Bitka ale nieje zla. Chvalim, ze si to zvladol aspon takto v tom strese. No tie neznicene hviezdy to cele s…

• Vidim, ze sa mi to tu znovu podarilo cele podpalit Su totizto 2 veci, ktore do ludi zahryznu. Bud niekoho skopes, urazis a zosmiesnis, alebo sa niecim pochvalis a ohnive diskusie sa valia i na mrtvom boarde Nightwolf, si vedla, hrac bol po FS este cca 2 hodiny v hre a robil si falosne aktivity. Cas, kedy chodil na FS bol kazdy den iny. Keby to bolo tak jednoduche, takych utokov by bolo po celom ogame mnoho. Dalsia vec je, ze mi v tomto patri to prvenstvo a to mi nik nevezme. Zopakovat to nieje u…

• Pravdou je, ze som proti tomu, aby sa spajali ludia z roznych aliancii, ale teraz mi to skutocne nevadi. Ba naopak paci sa mi to. Ked vidim, kto sa vlastne spojil a proti komu tak je to dobre. Pekna praca chlapi, len tak dalej. Obranca palec hore za pristup. Flint myslim, ze si sa spolcil v tomto pripade dobre. Tuto alianciu treba podchytit, maju totizto potencial

• Ako sa vrai, trafena hus zagaga. Velmi dobre viete, ze mam pravdu a je mi jasne, ze Vas to aj pali a usmievam sa na tom, ze s tym neviete nic spravit, pretoze na zlepsenie sa v hre po stranke velkosti jednoducho nemate vlohy resp. az tak Vam to nepali Btw, killy radsej mlc, co som dokazal a nedokazal. Len tam medzi nami, ako prvy v celom ogame svete som odchytil na 2 sekundy FS kolonizaciou bez jedineho skenu. Teraz sa mozes vytiahnut Ty a ked ma tromfnes tak stiahnem chvost Bohuzial ucet som mu…

• Nestiham sa divit, co sa tu za hracov spajaju. Sorry kamo hral tuto hru este v casoch, ked som ja s ogame len zacinal a mal som o nom mienku, ze je to velikan, no asi len bejvavalo. Takto sa pospajat, to je pre mna cista lamaren a zatial jedina aliancia, co tu uznavam je LEYx. Maju guraz a nie, ako tu ostatni, co sa tu prezentujete takzvanymi velkymi bitkami no pri tom sa Vam trasu konecniky, ako mlada osika 17. decembra na juznom pole. Je to hanba od Vas, co si myslite, ze ste dobri hraci. LEYx…

• Ako tak sledujem, vidim, ze Anina rozhodne vie, ako spravne zabit kolik. Pekne si to tu rozohnila. Podla Apophisovej reakcie sa da usudit, ze po precitani Tvojho textu sa mu nahromadila cela kopa adrenalinu z krvneho obehu rovno v konecniku, coho dosledkom bol nekontrolovatelny unik plynov a naslednym troj minutovym levitovanim nad krutiacou sa stolickou pod jeho zadnicou. Nuz... nechcel by som vetrat taku izbu. Lovu zdar a dobru hru vsetkym...

• Tak a presne na taketo ozivenie hry myslim, ked kritizujem spolupracu OPFC a Destiny. Len si to predstavte, co by tu vzniklo, keby ste sa do seba pustili. Kopec a kopec zabavy. Staci len na spravnom mieste skrtnut zapalkou (na fore) a cely sklad s municiou (hracske ega) vyleti do luftu Boj je sice nedotiahnuty, ale to co sposobil treba pochvalit. Gratulujem a Anine prajem rychlu obnovu a vela zabavy pri dalsej hre. Mimochodom, najdi si mudrejsieho ucitela, lebo ak budes davat na rady morfa tak z…

• Spolupraca tychto aliancii a tych co ju obhajuju vypoveda len o hrackej urovni zainteresovanych. V sebe a potichucky sa biju do prs, aky su to velikani, no holou skutocnostou je, ze im chyba odvaha urobit cosi prelomove. Biju len chudacikov, co to ani nevedia este hrat a su spokojni. Nebudte predsa tak pokakani zo seba, ved je to len hlupa hra a par lodi, ked odide do luftu na 4x speede pri ekonomikach, ake mate to nemoze byt ziaden problem. Co si tu vlastne dokazujete postovanim takychto ubohyc…

• Tak s Tebou som si uzil uplne najviac zabavy na celom ogame. Nikdy nezabudnem, co vsetko sme my dvaja povyvadzali Vzdy na to rad spominam . Nech sa Ti dari a obcas sa ozvi a pozrieme sa na baywatch, ako si tam ropuchy kvakaju

• Darujem ucet

Taylor - - Diplomacie vo V11

Zdravim, kedze sa mi v rodine stala vazna a smutna vec, som nuteny svoju put na ogame na dlhu dobu ukoncit a preto hladam nastupcu na svoj ucet, ktory sa mi on bude dobre starat. Budem hladat skor minera, ale nepohrdnem ani dobrym fleeterom. Zaujemcovia piste tu do tohto vlakna, kde hrate, kde ste hrali, aky styl hrate, a hrali a nieco, na co ste hrdi a kto mi padne do oka, hodim s nim rec na skype. Informacie o ucte su tu: Account details of Taylor uni s107 generate the March 14 2015 by InfoCom…

• Pekný farming. Utocnik tymto docielil jednu zasadnu vec. Prehupol sa do zoznamu hracov, na ktorych uz filozofia kovosrotu dovoluje vyletiet a na tento farming nezabudneme. Samozrejme sa kvoli tomuto nebudeme vzrusovat, ved to o co tu juanito prisiel, ma pocas spanku nazad a preto nie su potrebne ziadne zbrkle protiopatrenia, ktore by ale neprisli ani v kritickych pripadoch. Sme proste lovci letiek a ked pride cas tak sa Vam i patricne predvedieme. Dovtedy budte trpezlivi tak ako sme aj my. Mozte…

• Utočne nominacie

Taylor - - Vesmír 11 ~ Gemini

Tak, aby sme Vas tu nebrzdili. Juanito sa teraz nemoze zucastnit. Bohuzial starosti v RL mu nedovoluju venovat sa tomu teraz a ja som momentalne miner - raider a do celkovej strategie mi nepasuje stavat teraz lode kvoli tejto inak zaujimavej veci. Neskor sa, ale urcite pridame, len to potrva. Diky za pochopenie a zelame vela zabavy :)

• Utočne nominacie

Rival musim Ta pochvalit. Po dlhej dobe konecne nieco, co zaujalo. A navyse vsetky strany su spokojne, lebo po takom kvalitnom trollingu je spokojna vzdy len jedna strana

• Los Mineros

Pekne pekne, ja som 4 mesiace pozadu. Vravim bohuzial, kedze som mohol stavat uz aj ja nejake lode, no co uz, co ma caka, to ma neminie Level of Mines player Taylor ( s107-sk ) at 25. 2. 2015 16:35:41 : Planet 1 : Metal 35 / Crystal 32 / Deuterium 33 / 55°C Planet 2 : Metal 35 / Crystal 32 / Deuterium 33 / 52°C Planet 3 : Metal 35 / Crystal 32 / Deuterium 33 / 40°C Planet 4 : Metal 35 / Crystal 32 / Deuterium 33 / 47°C Planet 5 : Metal 35 / Crystal 32 / Deuterium 33 / 94°C Planet 6 : Metal 35 / …

• Nie ponizovat sa nebude. Akurat nerozumiem, jednej veci. Pri obycajnej bitke sa dokazes rozpisat, ako literarny velikan a pri odchyte kolonizacie, zrejme naslepo, teda aspon to tak vyzera nenapises nic. Je to divne. Slo snad o nejaky podvod, ze nieco tak velke nerozoberies?

• Quote from Faust_L: “Týmto odkazujem Taylorovi, že tu sa potvrdzuje to čo som ti hovoril. Je jedno kto je kde umiestnený a či útočim na silnejších alebo slabších. Ak zaspíš pri telke, je jedno na kt. mieste si v rebríčku” Mozes mi prosim Ta vysvetlit, aky zmysel ma toto mi odkazovat v takejto bitke? Udrel Ti snad testosteron na mozog, alebo co?

• Flint hrozne si ma rozosmial. Tymto si si vysluzil post veliaceho dostojnika v morfovej eroplanovej eskadre Co, chripka este ucinkuje? Chutny zisk, tak ho uzi v zdravi...

• Pozeram, co sa to tu deje, tri bitky a stale ten isty obranca. Jezis maria az ma to rozosmialo, lebo taku nakladacku som uz davno nevidel Strasne ste ho zbili. Byt v jeho kozi by som teraz nechcel. Krasne ziskovky, hlavne tato tu. Musim pogratulovat vsetkym trom bitkam. Obranca si na oplatku ziskal moj obdiv vdaka svojej huzevnatosti. Az sa mu raz podari vymanit sa z tychto Vasich drapov a vdaka dobremu FS vystavia megaletku, bude z neho nebezpecny hrac. Tak trochu mi pripomina dubaka. Jeho sa t…

• Los Expedientos

Dakujem za titul, hrozne sa mi paci. Ano, som zasrata lama

• Zaujimave, gratulujem k uspesnej akcii.