Search Results

Search results 1-20 of 248.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dne 14-06-2018 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě: útočník General Patton ________________________________________________ Křižník 56 Bitevní loď 171 _________________________________________ Obránce Geologist Apus ________________________________________________ Malý transportér 22 Lehký stíhač 1.000 Špionážní sonda 6 Solární satelit 104 _________________________________________ Po bitvě ... útočník General Patton ________________________________________________ Křižník 56 ( -0 ) Bi…

• Dne 14-06-2018 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě: útočník General Patton ________________________________________________ Křižník 56 Bitevní loď 259 _________________________________________ Obránce Geologist Apus ________________________________________________ Lehký stíhač 1.000 Solární satelit 198 Raketomet 20 _________________________________________ Po bitvě ... útočník General Patton ________________________________________________ Křižník 56 ( -0 ) Bitevní loď 259 ( -0 ) ____…

• Dne 13-06-2018 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě: útočník General Patton ________________________________________________ Velký transportér 180 Křižník 51 Bitevní loď 170 _________________________________________ Obránce Lady Skye ________________________________________________ Lehký stíhač 2 Těžký stíhač 2 Křižník 2 Bitevní loď 2 Recyklátor 15 Bombardér 1 Bitevní křižník 1 Raketomet 110 Lehký laser 60 Těžký laser 60 Gaussův kanón 30 Iontový kanón 20 Plasmová věž 5 Malý planetární …

• Dražiteľ

zolee1 - - Návrhy na zlepšenie hry

Dobrý deň, ja by som chcel navrhnúť zmenu v dražbe u Dražiteľa. Na väčšine vesmírov je veľa neaktívnych hráčov a začiatočníci, ktorí sa tam prihlásia bohužiaľ nemajú možnosť na úspešné draženie. Dôvodom je, že tí aktívny, ktorí tam ešte prežívajú, majú svoje ekonomiky na maximum, a všetky dražby vyhrajú. Preto môj návrh by bol, aby každý aktívny hráč mal možnosť na 10 draženie denne. Za ten čas získa možnosť vydražiť boostre na ťažbu, výskum, stavbu lode a budov podľa svojej potreby.

• možno že mi tam chýba správa o recyklácii, alebo aj konvertor spravil chybu....

• Dňa 26-06-2016 --:--:--, sa títo hráči stretli v boji: útočník Zolee1 [THC-JMM] ________________________________________________ Veľký transportér 170 Ťažký stíhač 345 Krížnik 117 Bojová loď 1.490 Bombardér 111 Devastátor 1.767 Bojový krížnik 1.088 _________________________________________ Obranca MODRAK ________________________________________________ Veľký transportér 50 Špionážna sonda 10 Solárny satelit 355 Raketový komplet 2.866 Ľahký laser 10 Ťažký laser 271 Gaussov kanón 47 Iónový kanón …

• Dňa 25-06-2016 --:--:--, sa títo hráči stretli v boji: útočník Zolee1 [THC-JMM] ________________________________________________ Veľký transportér 2.000 Ľahký stíhač 18.477 Ťažký stíhač 275 Krížnik 51 Bojová loď 1.442 Bombardér 59 Devastátor 1.690 Bojový krížnik 969 _________________________________________ Obranca saso [SG-A] ________________________________________________ Malý transportér 1.151 Veľký transportér 1.090 Ľahký stíhač 1.621 Ťažký stíhač 115 Krížnik 105 Bojová loď 102 Kolonizačná…

• Dňa 18-06-2016 --:--:--, sa títo hráči stretli v boji: útočník Zolee1 [DSL] ________________________________________________ Malý transportér 581 Ťažký stíhač 303 Krížnik 31 Bojová loď 1.461 Bombardér 55 Devastátor 1.471 Bojový krížnik 978 _________________________________________ Obranca conso52 ________________________________________________ Veľký transportér 4.280 Recyklátor 1 Raketový komplet 1.174 Ľahký laser 837 Ťažký laser 370 Gaussov kanón 117 Iónový kanón 37 Plazmová veža 22 Malý plan…

• ja ešte by som dodal, že si pamätám ako tu Cemo po úspešných útokoch dával posty na fórum a vysmieval sa porazeným s tým jeho arogantným spôsobom, tak teraz by som rád Cemovi niečo z toho po toľkých rokoch vrátil späť AFTERKUNGFU IS DEAD long live freedom

• Páni!!!! Ja žasnem, že Cemo padol. Pamätám si ho ešte, keď začal na Electre, už vtedy sme po ňom išli, mal tam alianciu s tureckými hráčmi. Stále bol aktívny, a nikdy nebolo možné ho vymáknuť. Už vtedy sme si mysleli, že na jeho účte sú viacerí (asi jeho kamoši), lebo neexistuje byť 24 hodín denne online. Takže útočníkom len chcem pogratulovať za tento parádny útok, naozaj museli ste obetovať veľa času na jeho odchyt. Nebolo to ľahké to je na 100% isté, Cemo bol tvrdý súper. Teraz je ale otázne …

• darujem ucet

zolee1 - - Diplomacia vo V5

mňa by skôr zaujímal prečo moderátori ešte nezakročili a nezamkli vlákno, keďže vôbec sa nediskutuje o darovaní účtu, ale o osobných problémoch niektorých bývalých top hráčov. <<< Quinn to zde navštívil: Protože to není tvoje vlákno a zakladatel má právo jej mít otevřené dokud účet nepředá; anebo jej zamkneme automaticky po určité době, která ještě neskončila. | Otázky směřuj do: pmEmptyS.png >>>

• dolietals

zolee1 - - Zbohom OGame

Mother ďakujem za tvoj názor. Darmo sa schovávaš za iný nick, nikto okrem teba a mňa nevedel o tom, že som ťa zablokoval. A nezabudni stále platí, že "podľa seba súdim teba".

• dolietals

zolee1 - - Zbohom OGame

Taylor, čierny humor je jedna vec ale sprostosť akú tu Mother prezentoval je druhá, nerád, ale dám sem prepis PM medzi mnou a Mother, aby si aj ty ale aj ostatný mal jasno aký to bol "človek" *** <<< Quinn to zde navštívil: Možná sem dáš tu PM, ale ne na dlouho. Zveřejňovat PM bez souhlasu všech stran je porušení pravidel a bude také následovat odměna. | Otázky směřuj do: pmEmptyS.png >>>

• no zbohom

zolee1 - - Zbohom OGame

Mother, pár slov k tebe na rozlúčku. Nepoznal som ťa a úprimne by som ťa ani nechcel spoznať. Možno tvoj štýl hrania bol férový, neviem, ale akceptujem názory tých, čo s tebou lietali. Ale čo sa týka tvojho štýlu jednania s ľuďmi tu na fóre, bola to katastrofa. Si obyčajný drzí arogant, namyslené decko. Do reálu dobrá rada, prestaň s tou aroganciou, nikoho to nezaujíma. Tu na fóre si dostal na "hubu" len cez posty, ale keď si taký aj v reálnom živote, tak sa môže stať, že dostaneš aj reálne (nie…

• hľadám účet

zolee1 - - Diplomacia vo V6

Zatiaľ som nenašiel účet a ani už nehľadám. Podľa rozhodnutia BiggBossa MotheroLover, mi aj tak nikto nič nedá, lebo som podľa neho neschopný hráč, tak preto žiadam moderátorov, aby tému P.s.: MotherLover mňa za ten čas čo som hral Ogame asi 2x dostali, a to len preto lebo vedel som robiť FS, oproti tým tvojim TOP kamošom, ktorých tu Vazaper rad radom v dáva dole, takže nebudúce poučuj ich o tom ako sa má hrať Ogame. To že som sem nevešal posty o útokoch, neznamená, že som bol amatér.....

• MotherLover čítať dúfami vieš, Quote from zolee1: “ Ak máš ešte nejaký problém daj mi to do PM, tam môžeme viesť o tom diskusiu.” a inak nie si fórum moderátor, aby si kritizoval moje posty na fóre. mod. Assassin /// Warn za spamovanie - uplne odveci prispevok. Presne toto si mu mal práve do tej PM napisať a nie tu

• MotherLover keby si všimol ja už rok nehrajem, takže LOGICKY ani nemôžem tu nič postovať, ale tebe asi logika nič nehovorí, že? A správne si vystihol maddan bol LEN účastníkom možno druhej "najväčšieho" bitky ogame, ale bol LEN účastníkom, sám čo dokázal? Takže tebe rada, jazyk za zubami a prajem ti príjemnú hru, KÁMO, lebo tu nejde o to, čo ja alebo ty, ale to čo sem dal Vazaper. Takže ak si len trošku inteligent, budeš sa venovať komentom k útoku a nie so mnou sa hádať. Dúfam že si ma aj ty a …

• Vazaper ja ti len môžem gratulovať, pekný útok si tu predviedol, to sa musí uznať. maddan tebe by som odkázal, aby si tu odpustil také ironické poznámky, Vazaper využíva len lajdáctvo a lamáckosť tých, čo si myslia, že ich veľká obrana ochráni pred útokom, čo je veľký omyl. Práve teraz to Vazaper predviedol. Ale ak si myslíš, že máš právo ho kritizovať, nech sa ti páči predveď sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ukáž že máš naviac ako len kritizovať, ak hraješ na Andorméde, tak sa predveď a zaútoč na Vazaper.…

• No gratulujem ti Vazaper pekný boj niet čo k tomu dodať. A tým, čo hovoria, že Vazaper je lama len toľko, lama je ten, kto nechá svoje lode bez dozoru sedieť. Vazaper využíva Vašu nepozornosť a hlúposť. Takže predtým , než ho znova budete osočovať skúste popremýšlať kto je v skutočnosti lama.

• Páni tak Vám gratulujem, pekný boj. Takto vyzerá keď starý ogame vlci sa dajú dokopi. Nezostane kameň na kameni. Obranca tebe GLOTR.