Search Results

Search results 1-20 of 234.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tak neskoro pisem....ale tak ako napisal pjetro...velmi pekny zisk. Aj ked ako v uvode bolo spomenute...na sediacu letku netreba vela vypoctov....len silne lode a nervy aby sa obranca. nelogol. A ozaj ...hodne deuteria

• Dne 12-11-2015 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě: útočník vladek111 [Medojed] ________________________________________________ Velký transportér 200 Lehký stíhač 32.565 Těžký stíhač 1 Křižník 7.821 Bitevní loď 19 Bombardér 74 Ničitel 1.828 Bitevní křižník 615 _________________________________________ Obránce Deamon [Empire] ________________________________________________ Malý transportér 444 Velký transportér 50 Lehký stíhač 415 Těžký stíhač 100 Křižník 356 Bitevní loď 1.122 Recykl…

• Je to uplne nanič!!!! a to som slušne napisal!!!

• Pekne urobene a aj vydarene. Gratulujem. Obrancu nepoznam no verim ze si z toho tazku hlavu nebude robit a pri speedku to velmi lahko obnovi

• Pekne , pekne ... pjetro ma pravdu ze je tu mrtvo no predsa len obcas tu ludia nazru....By ma zaujimalo cas letu k sub-zerovi.

• Pekne.......chalani. No zatial mi viacero spojitosti unika hlavne co sa saliata aj volpera tyka ...no je vas viac menite nick ako ponozky a potom ludia stracaju prehlad...ono viem ze prave preto tie nicky menite..... Kazdopadne pekne ze ste sa dali dohromady a salieto narazil. Salieto: teba to zase az tak nezabolelo tak urcite ides dalej

• Pekne kensin....gratulujem.... Ono sa to da prirovnat ako ked tatrovka na ceste trafi bicykel.....Bike je primarne urcený na presun z bodu "a" do bodu "b" pre jedneho cloveka cca 100kg. Tatrovka? 25.000kg? To by som sa moc potom nechvalil ze som tu tatrovku soferoval. Na druhej strane je zjavne ze nie len Velke nakladiaky zabudol ale pristalo mu to nalozene tovarom a nezpracoval to / nestihol/ bo si bol rychlejsí a to je kazdopadne chyba Lukova a tvoja sikovnost....

• Zlucovanie vesmirov s CZ

SFSF - - Diskusia o hre

Zdar ludkovia.......obcas to tu na fore este navstivim..... Nieje podstatný ale napísem moj nazor: Ogame je skvela hra....aby vsetko fungovalu musi niekto ...programovat, platit server, cas, ludi , kapacitu diskov atd...to vsetko chce prachy...no a o to ide .....takze nik sa nebude pytat komunity...teda hracov. A za druhe ogame ma jedno nestastie a na druhej strane to iste je "stastie" lakadlo pre Vas profikov.... Ziadny vesmir Sa neresetuje... iba to povestne"zlucivanie" co je najvacsie zlo....…

• Sloboda

SFSF - - Zbohom OGame

Tak prisiel cas. Maj sa dobre v zivote, a ...ved ak tak vies kde ma najdes...... caves Peter

• Zar Pjetro ....pekne, gratulujem......ono tak ako ten tvoj sused sa uci tak je dobre ze aj prispievatelia nadomnou zacianaju a budu sa ucit ....a tak mozno ogame ako take bude nadalej zit .... Maj strpenia , menej utokov bo ostanete vo vesmire len ostrielaný lovci a nebude koho lovit!!! :gamer: Vela uspechov pri obnove lodi michalovi245

• darujem ucet

SFSF - - Diplomacie vo V11

ucet ma noveho majitela...... Modov prosim uzavriet vlakno a majitel pise ticket. Tak dufam ze mu nedate BAN za multiucet! Dakujem za zhovievavost. Majte sa tu vsetci krasne........a hre zdar!!!

• darujem ucet

do 8.12.2014 rezervovane ak učet nezmeni majitela do 8.12.2014 tak ponuka plati dalej

• darujem ucet

Po Andromede koncim definitivne aj tu na Gemini. Ak mate niekto zaujem o moj ucet piste. Nick je SFSF

• Úkryty

SFSF - - Otázky a odpovede

Fajny.... moja rada znie , vstup do aliancie kde je aspon jeden skuseny hrac a hlavne - trpezlivy. Na Andromede je taka aliancia SG-A ....tak dlhe monology su fakt na dve veci .../ presne ako napisal TAYLOR/... Tu na gemini neviem ci je taka...snad najdes.... Alebo staci ze budes len citat tu na fore alebo aj na wikipedii alebo jednoducho do goole...

• pekne chlapci.....cisla HS su krasne na tak mladucky vesmir ...no predsa len je to speed4. Na speed1 som volakedy maval 230HS no mal som pocit ze su len na obtiaz....lakadlo pre fleterov. Na zelvy ako su na andro je to malo a na to naco to stacilo tak to letelo straaaasne dlho a to bolo zase riziko ze falou niekto pozrie a na pockanie pri navrate bolo statocne casu na naplanovanie. Takze k boju gratulujem a obligatne obrancovi rychlu obnovu prajem

• fighter vs. popo3001 (G_W)

SFSF - - Sieň Slávy vo V11

Pekne citanie, k tomu sa len jedno da napisat ...utocnik je asi zaciatocnik a nevie ani ze existuje simulator a nie jeden....alebo len dal FS a utok chcel otocit len nestihol No kazdopadne ak utocit - /aj ked ako odplata/ tak vitazne a hlavne aby to malo zmysel ....teda s tucnym ziskom. A cas? ten na ogame je az na poslednom mieste......cize mohol pockat ,postavat este dake lode , vysledovat a zautocit na plne sklady.... Takze vela zdaru utocnikovi pri obnove lodi a dalsom sledovani.,....a fight…

• Pekny boj to bol a aj vlakno .....myslim ze je otazka casu kedy to tu zamknu PS: ako vidim vo vesmire ...tak obranca uz obnovuje .....tak pockame co cas donesie...ci je naozaj ten naj letec ... tak vela zdaru mu prajem este raz

• Pekne "velitelu" ... obrancovi skoru obnovu a odvetu

• Tak volakto tu pisal ze padla letka najlepsie fletera...hmmm velmi , velmi smele tvrdenie!!! aj ked foresttra nepoznam a mozno je fakt dobry ...ale najlepsi? no netrufam si ani len navrhnut riesenie ako zistit kto je najlepsi fleter napr na gemini....poctom lodi to nebude, poctom utokov? hmmm no kazdopadne toto tvrdenie je zcestne ---ze najlepsi... Viem len jedno ze ja osobne som najhorsi fleter No k boju.... foresttrovi vsetko dobre a skoru obnovu zelam.....a utocnikom tiez nech uziju suroviny.…

• Koniec all. WryF

Kurnik ....flint alias koncim ty mas pravdu......a velku...no je to len relax, zabava.....tak to berme a bude hned svietit slnko