Search Results

Search results 1-20 of 138.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• vidim ze ta chut do lietania neomrzela,len tak dal chlape

• no peter co na to povedat, good job,pravdepodobne to bola cigoska na balkone,ze by no fs?tie stratene stihace nejako dozenes

• dobra robota, takychto cielov tu je podla mna viac,ak je obranca na fajcovke,aj ked hovoris ze si ho odchytil na 2x,celkom deto

• Sútaže aliancie Angel of Death

fajny - - Spam

ahoj, nakoniec som sa rozhodol ze sutaz predlzim o dva mesiace teda jun-jul august,nakolko nemam cas ani na toto, letna sutaz junova-julova-augustova sutaz 1.-Economy(zdroje)= 1 miesto 60M/30M/15M,Priebežné výsledky 2.-Honor(čest) =1.miesto 30M/15M/8M,Priebežné výsledky

fajny - - Spam

Júnová sútaž: 1.-Economy(zdroje)= 1 miesto 60M/30M/15M,Priebežné výsledky 2.-Honor(čest) =1.miesto 30M/15M/8M,Priebežné výsledky

• Palivo

fajny - - Návrhy na zlepšenie hry

ahoj, uvital by som a nielen ja zmenu v spotrebe palive, totiz dost casto sa mi stava ze ked mi lode vzlietnu ihned zozeru vsetko palivo,omylom ich niekam poslem odvolam a vsetko palivo je vo vesmire,mohol by existovat nejaky merac spotreby co by mi palivo z casti za nespotrebovanu cestu za odvolanie letu vratil spat, dik

• ahoj, uz dlhsiu dobu som postrehol zmenu na oGame a som z toho zufali, totiz nefungujemi toto tlacidlo: image.prntscr.com/image/5f82babfdc804c6e905e897ff9b1fdd8.png mam infocompte a antigame a neviem si ho saktivizovat,cca dve tri obrazovky mam rozbaleny zoznam letov flotil cez celu obrazovku,neviem asi som anafalbet v tomto,potrebujem ich zabalit na mensi zoznam tak ako to bolo doposiadik kazdemu za radu,

• grarulka,i ked neprehladne ako spomenul pjetro,

fajny - - Spam

opravujem celu sutaz,neskutocne volaco!!!! 4.kolo-trojmesacna sutaz-januar/februar/marec vychadzat sa bude z tabulky na ogniteru od 1.1.2017.-31-3.2017. je to jednoduche,kto bude mat najvacsi vyzkumovy narast za obdobie januar/februar a marec vyhrava,cena teraz bude len jedna a to za prve miesto,mozte pouzivat aj TH ci urychlovce na zrychlenie vyzkumu,ci i si poziciavat surky medzi sebou na vyzkum 1.miesto 120M-60M-40M priebezny stav najdete tu: aktuálny stav

fajny - - Spam

neskutocne ako dodrbali toto forum na nemecky jazyk,normalne nevym kde sa da prispevok upravit tak teda este doplnam ze sutaz je nad 50.miesta v rebriku pre hracov

fajny - - Spam

Quote from fajny: “4.kolo-januaroa sutaz vychadzat sa bude z tabulky na ogniteru od 1.1.2017.-28-1.2017. je to jednoduche,kto bude mat najvacsi vyzkumovy narast za januar vyhrava,cena teraz bude len jedna a to za prve miesto,mozte pouzivat aj TH ci urychlovce na zrychlenie vyzkumu 1.miesto 80M-40M-30M doplnam,ze stav si mozte prezerat tu: priebežný stav ”

fajny - - Spam

4.kolo-januaroa sutaz vychadzat sa bude z tabulky na ogniteru od 1.1.2017.-2.1.2017. je to jednoduche,kto bude mat najvacsi vyzkumovy narast za januar vyhrava,cena teraz bude len jedna a to za prve miesto,mozte pouzivat aj TH ci urychlovce na zrychlenie vyzkumu 1.miesto 80M-40M-30M

• Fleeter-miner account

fajny - - Spam

tu je tabulka s poctami lodi na 4 kolonie s 80MT na ich dennu vystavbu po dobu kompletnej letky pre tieto kolnie,fs je zaratene na 10%-20% denne image.prntscr.com/image/57a3d77c24784044a396a4bd3c290a22.png

fajny - - Spam

vysledky oktobrovej sutaze 2016 1.kolo vyhravaju tito traja: cbade4b038484b3998d3563c40f0e36a.png vyhercovia kontaktujte ma v najblizsich dnoch,kde si odomna prevezmete vyhry zezlo na novembrovu sutat odovzdavam partovi

fajny - - Spam

opravujem vyhru,dohnal ma k tomu clen aliancie co si o mne mysli ze som zgrlak,tak vyhercovia mozte sa mu podakovat,si prilepsite,obetujem moju tyzdennu produkciu, cca.180M kov - 60M kry - 40M deu 1.80M kovu---30M kry---20M deu 2.60M kovu---20M kry---15M deu 3.40M kovu---10M kry---05M deu

fajny - - Spam

1.kolo oktober 216 ahoj, otvaram tuto sútaž pre nasich clenov v aliancii ktori sa nachadzaju v rebriku hodnotenia na hydre pod 50.miesta, ide o sutaz o pocte znicenych voj.bodov(military) :sniper: za obdobie do 31.10.2016,naseldujuca sutaz bude za 1.mesacne obdobie,organizatorom bude vzdy v aliancii navrhnuty novy general,ktory bude spravovat,riadit,hodnotit a odosielat vyhru prvym trom v aliancii ktori ziskaju najvacsi pocet znicenych voj.bodov za mesiac,alebo si zvoli celkove voj.body,ziskane …

• myslim ze toto je dostacujuca odpoved, 079c7497c73446939534a81f3b794435.png nebudem tu rozoberat minulost ale s nim sa nemam za dobre,asi tak vsetko,preco by som sa mal udobrovat

• tak konecne si padol,fajny nezabuda,pomsta sa blizi v nedohladne utocnikovi grarulujem

• Stretne sa doktor s kamáradom v bare na pive a po dlhšom rozhovore sa ho vypytuje, počuj! koho že to liečiš tam na psychiatrii? a doktor mu v podnapitom stave odpovie: máme tu dvoch satanov,piatich démonov,troch analabetov,dvoch ježišov kristov,štyroch andelov,styry buzny,troch bohov,dvoch panicov,pat alkacov, a este pred nedavnom tu sme mali jedneho obr kok.., piatich carodejov,4 debilov,troch machrov,dvoch fetakov,jedneho majstra,dvoch idiotov a sedem dusi , zajtra pridu dvaja duchovia,siesti …

• Rada ohladne moonshotu

fajny - - Diskusia o hre

pozri na toto: board.cz.ogame.gameforge.com/i…page=Thread&threadID=8338 proxyforgame.com/sk/ogame/calc/moon.php