Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zháňam účet

Neko - - Diplomacie vo V12

Čaute, keďže to nevychádza na andromede, skúsim tu, zháňam dáky účet ak niekto bude niečo mať ozvite sa dík.

• zháňam účet

Neko - - Diplomacia vo V5

Čaute, ako som si všimol až dneska ráno, hodil som do siene slávy že zháňam účet na andromede. : (admin topic v sieni slávy zmaž prosím dík) No keďže tento vesmír bol vesmír ktorým som končil mám záujem podujať sa ešte raz na tejto browser-game a zahrať si ju, ak bude dáky účet voľný píšte. ďakujem smile.png

• zháňam účet

Neko - - Diplomacia vo V6

Čaute, tak napíšem niečo aj sem, zháňam účet na ogame, trošku si pripomenúť túto browser hru, ak bude dáky účet voľný rád ho zoberiem do svojich rúk

• zháňam účet

Neko - - Sieň Slávy vo V5

Čaute zháňam účet na andromede, keďže tento vesmír bol vesmír ktorým som končil mám záujem podujať sa ešte raz na tejto browser-game a zahrať si ju, ak bude dáky účet voľný píšte. ďakujem

• je sranda zostrelovat si svojich byvalych kolegov /hahahhahahahah/, bez chrbtovej kosti sa lahsie hra vsak ? to je secko.

• Co prave teraz pocuvate??

Neko - - Zábava

youtube.com/watch?v=hAuo8IOFNuE 3AM.

Neko - - Zábava

youtube.com/watch?v=2204FQJPNU4

• jak si tu vsetci fajcite kare haha dilinovci

• Kto dalsi

Neko - - Zábava

no aky jebo dalsi pojde ?

Neko - - Zábava

youtube.com/watch?v=m_GLyCPBiiY JBMNT :mob:

• Story Game/Slovny futbal

Neko - - Spam

nossssssssssssssssssssssss

• Story Game/Slovny futbal

Neko - - Spam

indonézsky

• Bratislava Okolie, kto tu cvičí?

Neko - - Diskusia

Remonnes, drepy cítim a nohy mi rastú, áno stimulanty každému zaberajú inak, ale s tou druhou vecou moc nesúhlasím, stimulanty, nočka sú predtréningová formulka na dodanie energie poprípade sily, nie na výslednú postavu, ak sa teda nebavíme o gaineroch alebo napríklad o anabolických steroidoch, objem alebo rys v kúrach, čo je opať na dlhšie kto chce nech píše pm, bolavé kríže nuž to je problém asi každého jedného čo cvičí, hlavne tým že každý jeden si naloží milión na činku a robí to totálne na …

Neko - - Diskusia

hot blood som mal a bol to totálny 0 účinok, proste nič... na totálku to bola slabota a vôbec mi to nepomáhalo, mám pocit že to je placebo ako xplode od bsn, pre mňa bol aj je top Neuro core alebo HEMORAGE, i keď humus ale top whey proteín je najdrahší proteín jeden z kvalitnejších resp top na trhu zatial, ja som osobne upustil trošku od proteínov, preferujem teraz vaječný bielok :3 a to že cvičenie je drastické morduješ sa tam na bench presse s 130kilami ale nespravíš jedno poriadne opakovanie …

Neko - - Diskusia

niektorí ludia cvičia len vrh na nohy serú, pri nohách sa uvolňuje naviac testosterónu, a všeobecne drepy sú top, nechápem ludí čo cvičia chrbát bez mŕtveho ťahu atď, ale aj takí musia byť, v poslednej dobe ma to už neprekvapuje, resp seriem na nich Udivujú ma aj ľudia čo cvičia bench na jednej strane 20kg závažie na druhej 2 10kg závažia pri drepoch ma ale mrzí najviac to že nemôžem kvoli kolenu ísť úplne dole :(

Neko - - Diskusia

pretože chrbát sám o sebe je velký sval, ja cvičím 5 niekedy 6 cvikov na chrbát a k tomu si dám radšej brucho ako by som mal cvičiť triceps ktorý by som už nezvládol odcvičiť tak dobre ako samotný, nevravím že to je zlé, ja som tak cvičieval pol roka, ale toto mi vyhovuje viac, ako napríklad po cvikoch ako mŕtvy a hrazda, som dosť vyčerpaný nato aby som zvládol 4 cviky odcvičiť na 100%

Neko - - Diskusia

vačšina ludí cvičieva biceps triceps, alebo chrbát prsia, neviem ako sa volá ten program, ale dá sa tak cvičiť, a je to celkom fajn myslím biceps triceps, a potom s fitka ideš jak golem, ale preferujem moje cviky a moje rozdelenie, zatial to nemám zapotreby meniť, a pri chrbte cvičiť triceps je úplna hlúposť

Neko - - Diskusia

Detto došiel som s fitka dal som si proteínik a teraz papám kuracinku a ryžu ja by som ti dal aj môj plán ale vôbec sa mi to nechce písať

Neko - - Diskusia

tak som cvičieval aj ja, ale pri chrbáte nemám dostatok sily aby som precvičil kvalitne triceps nohy preferujem samotné možno s dákym kardiom 10minútovým

Neko - - Diskusia

Cviky ti rozpisovať nebudem, to by bolo na veelmo dlho, ale zvačša : prsia biceps chrbát samotný potom triceps lýtka ramená + biceps /obmieňam tiež/ nohy cvičím teraz trochu inak, obmieňam lýtka biceps ramená a v deň pauzy cvičievam to čo mi zaostáva momentálne, čím sú ramená, pauzy u partii ktoré sú, sú 3dni, je to zložitejšie. Pauzi pri cvičeniach sú 30 max 40sekundové, velký príjem tekutín /iontový nápoj/, opakovania robím 12-10krát nižšie nejdem, váhy zvišujem idem až do vyčeprania, podrobne…