Search Results

Search results 1-20 of 76.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vyhlásenie vojny.

Pietko - - Diplomacie vo V12

Ja nie som ten co odsuhlasuje vojnu. Neviem ci to mozem dovolit, je to v kompetencii strazcov fora. Precitajte si pravidla vojny. A nezabudnite, vsetky utoky treba dokumentovat na tejto stranke. Nie je to tak ze zacnete utocit vo velkom kym sa jedna strana nevzda(tu na fore staci napisat ze sa vzdavaju) treba vsetko presne popisat. A samozrejme, pokial niekto opusti klan je prec z vojny, vojna proti jednotlivcovi nie je povolena.

• Vyhlásenie vojny.

Pietko - - Diplomacie vo V12

board.en.ogame.gameforge.com/i…tionthread-New-War-Rules/ pravidla vojny. Suhlasi druha aliancia s vojnou?

• Nový vesmír

Pietko - - Otázky a odpovede

Kde? Na fore? Tu to ma na starosti niekto iny.

• Ano, nie ste prvy clovek kto si to vsimol

• Treba to nahlasit cez ticket portal.

• Nový vesmír

Uz otvoreny je

• Nie si sam koho to soklo. Ja som sa nedokazal prihlasit na adminovsky ucet Som si myslel ze ma bud vyhodili, alebo zrusili OGame

• cas na zmenu

Pietko - - Návrhy na zlepšenie fóra

Quote from Taylor: “Mila Paci, Vy si tiez neuvedomujete, ze toto forum je uz takmer vymrete a prist sem s nejakym konstruktivnym napadom, ktory uz nebol niekde vyskusany je tiez uz velmi narocne. Nerozumiem, ako by sa tymito navrhmi porusil akykolvek zakon a nechapem, preco sa to neda aspon vyskusat, ci sa to podari rozbehnut, alebo nie. Ja navrhujem skusme to ved, co takeho sa moze stat? Zavru nas do vazenia snad? To hadam nie ” Spam, Flame, urazanie si mozete urobit na vlastnej stranke. Zorgan…

• Budem nepritomny vdaka nadhernej nadche kombinovanej s vysokymi teplotami. Dakujem za pochopenie.

• Deutérium

Co to je 5000 deuteria? Denne mi bane vytazia cez 2.5M. Ak zacinate hrat tak i tak zbytocne preklikavate daleko od domovskej pozicie. Najprv zveladte bane aspon na 15 level... to je rychle.

• New Universe Gemini

Pietko - - Diskusia o hre

Suhlasim, ze zbytocny, no ak sa pani hore rozhodnu, tak my tuna nic nezmenime.

• Tak to je uz deklaracia ako ma byt. K9SRB to prijala?

• Ak to nebolo kvoli FS tak to bolo isto z nudy Na expedicky staci poslat 200VT v tvojom vesmire, a vacsinou to mas bez akejkolvek straty.

• jedno velke icko

Pietko - - Diskusia

Ohohoooo ak niekto zacne v hre sirit vyhrazky vam ci rodine tak ma banan permanentny okamzite. A co sa tyka vulgarizmov, tu bozie mlyny melu pomalsie, ale rovnako isto Nezabudajte take spravy ohlasovat, je na nas aby sme to posudili.

• Útok a Galaxie

Zalezi od toho koho sa pytas fleeter by chcel mat vsetky svoje ciele co najblizsie, jedna sustava by bola idealna Korytnacka alebo miner by chceli byt zasity niekde veeeelmi daleko.

• I would say, it is not problem to live in universe where you have little to no concurence.

• Christmas events - discussion

Pietko - - Diskusia o hre

Je to zavisle od poctu bodov najsilnejsieho hraca. Na vesmire s hracom od 100k-1M bodov staci 100vt, pokial chces hlavne material, alebo 94vt a 1Bombarderak chces vsetky mozne lode. Stare vesmiry kde maju viac ako 5M bodov je to 200VT, resp 194VT a 1 bombarder Bojove jednotky prinasaju straty. bez nich prezijes i vacsinu stretov s votrelcami bez strat. V ramci jedneho systemu neodporucam viac ako 8 expedicii /den.

• nový prestor

Pietko - - Návrhy na zlepšenie hry

mnoooo asi by mala byt dost silna ak by sa dala nicit len s HS... a ked sa to tak vezme tak by bolo logickejsie mat umiestnene stargate na nej nez na mesiaci. S velkostou by mala rast jej bojova hodnota... lenze- taka stanica by sposobila ze na nou obsadene planety by sa nedalo ist bez HS. Resp. dalo, ale utocnik by bol v dost velkej nevyhode. Navrhovana cena modulu je vysoka... alebo nizka. Podla uhla pohladu. Moj navrh: Cena by mala byt podstatne mensia. mala by mat moznost spajat viacere zakl…

• To zedols ani nepociti... Iba to dokazuje ze si nedal pozor. Vsak to odislo len 1000 MT... To keby prisiel o tie HS, to by bolo ine

• Ako GO, ktory na ticket odpovedal- neposkytol som ziadne informacie tykajuce sa boja, okrem toho, ze som prehnal pocty lodi poskytnute v tickete cez SpeedSim.