Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Schneeprinz -

Posted the thread Merchant offer - 2.000 DM - 13,14 December.

Thread
    OG_MerchantDiscount.jpg
    Dear players! On Thursday 13th and Friday 14th of December each merchant call will cost 2.000 Dark Matter (instead of 3.500) for the whole day (server time).
  • Schneeprinz -

Posted the thread Expeditions - x9 more Dark Matter - 10-16 December.

Thread
    OG_MoreDMExpedition.jpg
    Dear players! From Monday 10th till Sunday 16th of December you will receive x9 more Dark Matter on expeditions (in the case you will find Dark Matter).
  • Rivano -

Replied to the thread Legendarne vlakno?.

Jo kebyže to tu uvidia frajeri z mojich čias tak Rival sa vratil : Lol: : Lol:
  • Schneeprinz -

Posted the thread Items on expeditions - 1,2 December.

Thread
    OG_ItemExpedition.jpg
    Dear players! On Saturday 1st and Sunday 2nd of December you will be able to find items on expeditions, the same that you can get on auctions & import/export.
  • MarkHarmon -

Liked Poe’s post in the thread Legendarne vlakno?.

Like (Post)
    take kopce hracov a ty chces aby ta niekto uhadol? :D A vzdy to zije staci sa pozriet k nasim susedom :)Tam den co den paradne zostreli ,ludia proti sebe vedu dlhosiahle vojny..uz zopar rokov. a to je len kusok CZ Co tak zapojit sa? Ucet by az taky problem…
  • Poe -

Replied to the thread Legendarne vlakno?.

take kopce hracov a ty chces aby ta niekto uhadol? :D A vzdy to zije staci sa pozriet k nasim susedom :)Tam den co den paradne zostreli ,ludia proti sebe vedu dlhosiahle vojny..uz zopar rokov. a to je len kusok CZ Co tak zapojit sa? Ucet by az taky problem…
  • Rivano -

Posted the thread Legendarne vlakno?.

Thread
    Hmm bol deň kedy to tu žilo nonstop no ako vidím už moc nem : D : D Myslim že zaspominať by trebalo kto že bude ten frajer čo uhádne kto som ? PS: Spomínajme :thumbup:
  • Poe -

Liked Neckosportus’s post in the thread spiritTT [SG-A_1] vs Niky [SWaFS_1].

Like (Post)
    tos veru zaujimave totok - tieto utoky s HS na flotily :) zjavne po exoduse je viac uctov navyse a novy majitia nevedia co robit
    to je aj prípad Niky / prenesený účet z IO / ktora sa zjavne na to vytoto a takto to dopadlo poznam povodneho hraca ktory
  • Poe -

Liked pjetro’s post in the thread Lucifer1979 (OPFC) vs kRoTa (Pian).

Like (Post)
    dam koment hned na zaciatok...zisk na taku stratu 1,6 MLD je celkom maly, ako na stratu 20M je OK...ale co zas mozes cakat, ked ma niekto obranu jak 4 korytnacky ninja :) ...a to nie je najvacsi korytnak...ten naj, tak ten ma tusim 32MLD...tak spojte aspon
  • Poe -

Replied to the thread Lucifer1979 (OPFC) vs kRoTa (Pian).

Vzdy to vies otocit a prist si pre zbytok :D
  • Ak sa nemylim tak odjakziva bolo zakazane postovat bitky proti ickam ,popravde sa to neda povazovat ani za bitku :) Quote from pjetro: “no casy ked sme sa tu nahanali kazdy den su prec...ale to vsetci vieme. neratal by som ale ze stoper necha lode 7 dni…
  • Schneeprinz -

Posted the thread Server Maintenance on 28th of November 2018.

Thread
    Dear players, We’re conducting server maintenance between 00:30 and 10:00 (CET) on 28th of November 2018. Our game/forum/support/wiki servers will be unavailable during this time. You can look up any updates concerning this move here:
  • Schneeprinz -

Posted the thread Relocations - 30% discount - 28,29 November.

Thread
    OG_Relocation.jpg
    Dear players! On Wednesday 28th and Thursday 29th of November we will have a discount on relocations from 00:01 until 23:59 (server time). All relocations started within the event period will have a discount of 30%.
  • MarkHarmon -

Replied to the thread Zháňam účet.

Jethro je snáď Slovák? Ale áno, som rád, že to poznáš. Ale aj tak to nechápem, že nehráš Sirius.
  • Thane -

jethro? :D neboj, nepísal by som sem ak by som nemal stíhať :)
  • MarkHarmon -

Píšeš si s hlavným predstaviteľom televizného seriálu NCIS. No, aby si to všecko stíhal.
  • Thane -

S kým píšem? :) Áno účet tam mám ale chce to všetok čas čo mám a ten ide Betelgeusu :) no tuto na SK to nie je až tak aktívne a skúsil by som to tu ak sa niečo nájde :)
  • MarkHarmon -

• MarkHarmon -

• Thane -

Posted the thread Zháňam účet.

Thread
    Ahojte, zháňam účet tuto na SK ogame niekde do top 30. Dlhodobo hrám CZ Betelgeuse (top 22) a rád by som to skúsil aj tuto. O účet bude dobre postarané :) :spiteful: Som aktívny fleeter, no acc môže byť kľudne aj bez letky.